Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Yalancı Dizisi Tuba Kim? Gerçek Adı

Yalancı Dizisi Tuba rolünü canlandıran Gizem Erman Soysaldı hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Yeni sezonda Show Tv ekranlarında izleyici ile buluşması beklenen Yalancı Dizisi Tuba karakteri dizinin ana karakterleri arasında yer alması beklenmektedir. 

Yalancı Dizisi Tuba karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Gizem Erman Soysaldı İzmir ilinde 4 Şubat 1984 yılında dünyaya gelmiştir. Uluslar Arası İlişkiler Bölümünü Ankara Üniversitesi siyasal bilgiler fakültesinde tamamlamıştır. Şahika Tekand Stüdyo da oyunculuk eğitimleri alan oyuncu bale ve tiyatro ile ilgilenmiştir. 

Şimdilerde Yalancı Dizisi Tuba rolü ile ekranlara gelmesi beklenen güzel oyuncu Gizem Erman Soysaldı 2011 yılında sensiz Başlayamam isimli dizi ile kariyerine ilk adımı atmıştır. Uzun Soluklu Dizi Arka Sokaklarda rol alan oyuncu Seksenler dizisinde de rol almıştır. Oyuncunun rol aldığı diğer dizi ve projeler ise şunlardır. 

2021 Yalancı
2020 Hekimoğlu
2014 Arka Sokaklar
2013 Seksenler
2013 Bizim Okul
2011 Sensiz Yaşayamam

Gizem Erman Soysaldı Resmi instagram adresine  @gizoska kullanıcı adı ile ulaşabilirsiniz. 

Yalancı Dizisi Tuba – Gizem Erman Soysaldı Kıyafetleri

Yalancı Dizisi Tuba – Gizem Erman Soysaldı Kıyafetleri

Yalancı Dizisi Tuba karakteri ile dizide rol alan Gizem Erman Soysaldı’nın Yalancı dizisi son bölümde giydiği kıyafet ve elbiseler ile dizide giydiği etek, elbise, tişört, tulum, kazak, hırka, pantolon, tayt, gömlek, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini ve kullandığı tüm aksesuarlarını marka – fiyat bilgisi vererek sayfamızdan paylaşacağız.

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler