Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Yargı Dizisi Avukat Ceylin Kimdir?

Yargı Dizisi Avukat Ceylin Erguvan rolünü canlandıran Pınar Deniz hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz .

Kanal D ekranlarında yayınlanması beklenilen Yargı dizisinde Pınar Deniz başarılı bir avukat karakteri ile dizide yer alması tahin ediliyor. Sema Ergenekon’un kaleme aldığı dizinin Ağustos ayı başlarında çekimlerine başlanacağı tahmin edilen dizinin İstanbul ilinde ve yakın çevrelerinde çekileceği dizinin yönetmenliğini ise Ali Bilgin’in üstleneceği tahmin ediliyor. 

Yargı Dizisi “Ceylin Erguvan” isimli avukatı Pınar Deniz canlandırırken “Ilgaz Kaya” isimli savcılı ise  Kaan Urgancıoğlu canlandırması bekleniyor. Başarılı oyuncu Uğur Aslan’ın ise Polis rolü ile dizide yer alması bekleniyor. 

Yargı Avukat Ceylin Kim

Yargı Avukat Ceylin Kimdir?

Yargı dizisinde Ceylin ERGUVAN karakteri dizide oldukça güzel alımlı ve işinde gayet başarılı bir avukat olarak yer alacağını tahmin etmekteyiz. Savcı İlyas  Kaya ile bir davada yolları kesişecek ve asıl hikaye başlayacak. 

Pınar Deniz Kimdir? (Yargı Ceylin) 

Yargı Ceylin Avukat karakterini canlandıran Pınar Deniz 4 Kasım 1993 yılında Adana ilinde dünyaya gelmiştir,. Eğitimlerini Halkla İlişkiler ve Reklamcılık üzerine İstanbul Üniversitesinde tamamlayan oyuncu 1.68 cm boyunda ve 55 kg ağırlığındadır. pinarrdenizzz kullanıcı adı ile instagram hesabı bulunmaktadır.

Yargı Dizisi  (Pınar Deniz) Avukat Ceylin

Şimdilerde Yargı Dizisi Avukat Ceylin karakteri ile ekranlara gelmeye hazırlanan Pınar Deniz dizi kariyerine Evrem karakteri ile Sil Baştan isimli dizi ile başlamıştır. 2020 yılında Kırmızı Oda dizisinde rol alan oyuncu daha sonra Kral Kaybederse isimli dizide rol almıştır. Aynı yıl Aşkın Kıyameti isimli sinema filmi oyuncuları arasında yer alan Pınar Deniz’in rol aldığı dizi ve filmler ise şunlardır. 

Pınar Deniz Oynadığı Filmler 

Kardeşim Benim 2     Didem
İnsanlar İkiye Ayrılır Ceren
Aşkın Kıyameti         Selin

Pınar Deniz Oynadığı Diziler

Sil Baştan                 Evrem 
Beyaz Yalan         Azra
Vatanım Sensin Yıldız
Bir Deli Rüzgar Gökçe Yücel
Aşk 101                 Burcu
Menajerimi Ara Kendisi
Kırmızı Oda         Nazlı
Kral Kaybederse
Yargı                     Ceylin 

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler