Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Teşkilat Dizisi Roza Kıyafetleri ve Kariyeri

Teşkilat Dizisi Roza Kıyafetleri

Teşkilat Dizisi Roza karakterini canlandıran Lara Domaç hakkında detaylara ve dizide giydiği kıyafet ve elbiselerin marka ve fiyatlarına haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Teşkilat Dizisi yeni sezona şimdilik 5 yeni oyuncu ve karakter ile girmeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz sezonda başarılı bir dönem geçiren dizide yeni sezon da oyuncu kadrosunu güçlendirerek devam etmek istiyor.

Yeni sezonda dizide yer almasını tahmin ettiğimiz Teşkilat Dizisi Defne hakkında detaylı bilgileri bir önceki konumuzda yazmıştık. 

Bu yazımızda Roza karakteri ve bu karaktere hayat veren Lara Domaç hakkında bilgiler vereceğiz. 

Teşkilat Dizisi Roza Kıyafetleri

Teşkilat Dizisi Roza rolünü canlandıran Lara Domaç’ın dizinin son bölümünde giydiği kıyafet ve elbiseler ile setlerde giydiği  pantolonlar merak konusu olacaktır.

Teşkilat Roza'nın giydiği etekler, şortlar, taytlar, tişörtler, kazaklar, yelekler, hırkalar, ceket, mont, kaban, tulum, elbise, ayakkabı gibi tüm kıyafetleri bu alanda yer alacaktır. 

Oyuncunun kullandığı takılar, güneş gözlükleri, kolyeler ve bilekliklerin marka ve fiyatları hakkında merak ettiklerinizi yorum alanından sorabilirsiniz. 

Teşkilat Dizisi Roza Kimdir?

Teşkilat Dizisi Roza karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Lara Domaç 1999 yılında dünyaya gelmiş ve şimdilerde 21 yaşındadır. 1,65 cm boyunda olan oyuncu 50 kilodur. Kamera önü oyunculuk eğitimleriniTümay Özokur Akademi de almıştır. 

Dizi kariyerine ilk olarak 20 dakika isimli dizide çocuk oyuncu olarak başlamıştır. Bu diziden önce reklam filmlerinde oynamıştır. Sinema Güzeli isimli yarışmada Türkiye 3. seçilmiştir. 

Oyunculuk dışında Keman çalarak dans ederek vakit geçiren Lara Domaç ayrıca Drama Eğitmenliği yapmaktadır. 

Şimdilerde Teşkilat Dizisi Roza karakterine hayat veren Lara Domaç son olarak Hayallerim Aşkım ve Ailem isimli dizide rol almıştır.  Lara Domaç’ın resmi ınstagram hesabına @laradomac kullanıcı adını aratarak ulaşabilirsiniz. 

Lara Domaç Yer Aldığı Diziler

Teşkilat (2021)
Hayallerim Aşkım Ve Ailem (2021)
Kampüs Kafası (2020)
20 Dakika (2013)

Yorum Gönder for "Teşkilat Dizisi Roza Kıyafetleri ve Kariyeri "