Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Alparslan Dizisi Begim Kıyafet ve Elbiseleri

Alparslan Dizisi Begim Şehver karakterini canlandıran Zeynep Özder hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz.

Alparslan Dizisi Sultan’ın Ablası Begim Kimdir? 

Alparslan Dizisinde Begim karakteri Sultan Alparslan’ın ablası rolü ile dizide yer alacaktır. Alparslan Dizisi Begim rolünü canlandıran  Zeynep Özder, Başkent Ankara’da 1985 yılında dünyaya gelmiştir.  Eğitimlerini  Gazi Üniversitesinde tamamlamıştır.  Piyano ve çello çalmaktadır. 

Şimdilerde Alparslan Dizisi Begim karakterine hayat veren Zeynep Özder dizi kariyerine 2012 yılında Koyu Kırmızı isimli dizi ile başlamış, bu dizide Mercan rolünü oynamıştır. 

2013 yılında İntikam isimli projede yer alan başarılı oyuncu sevilen gençlik dizisi  4N 1K Yeni Başlangıçlarda  rol almıştır. Son olarak Benim Adım Melek isimli dizide rol alan oyuncu @zeynep_ozder isimli kullanıcı ismi ile sosyal medyada yer almaktadır. Evli olan oyuncunun eşinin ismi  Mehmet Bilal’dir. Oyuncunun bir kızı vardır. 

Alparslan Dizisi Begim Kıyafetleri 

Dizide Begim’in giydiği kıyafetler her ne kadar tarihi biri dizi olması sebebi ile çok fazla merak edilme de oyuncunun giydiği kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyat bilgileri ile ilgili merak ettiklerinizi yorum alanından sorabilirsiniz. 

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler