Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Arka Sokaklar Dizisi Aslı Komiser Kimdir?

Arka Sokaklar Dizisi yeni sezonda oyuncu kadrosunu güçlendirerek girmeye hazırlanırken diziye yeni katılan Deniz Çatalbaş’ın Aslı Komiser rolünü canlandıracağı tahmin ediliyor. 

Arka Sokaklar Dizisi Aslı Komiser Kimdir?
Arka Sokaklar Dizisi Aslı Komiser 

Kanal D ekranlarının uzun soluklu dizilerinden olan Arka Sokaklar Dizisi yeni sezona da bomba gibi girmeye hazırlanıyor. Yeni Sezonda dizinin oyuncu kadrosuna Arka Sokaklar Emre Komiser rolü ile Oğuz Peçe’nin yanı sıra Aslı Komiser karakteri ile Deniz Çatalbaş’ın dahil olması bekleniyor. 

Arka Sokaklar Aslı Komiser Kimdir?

Arka Sokaklar Dizisi Aslı Komiser karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Deniz Çatalbaş 1 Mart 1995 tarihinde İstanbul Kadıköy’de doğdu. Basketbolda milli takım ve Fenerbahçe’de top oynamış isimlerden birisidir. 

Spor daki başarılarına güzellik yarışmasında  hak ettiği 2.lik tacından sonra podyum ve kameralar önünde devam eden Deniz Çatalbaş Dizi Kariyerine Arka Sokaklar Dizisi ile başlaması bekleniyor. 

Arka Sokaklar Dizisinde rol alamsı beklenen ve Aslı Komiser rolünü canlandıracak olan Deniz Çatalbaş güzelliği ile dikkat çekerken oyuncunun dizide giyeceği elbise ve kıyafetlerin marka ve modelleri ile fiyatları hakkında kafanıza takılan soruları yorum alanından sorabilirsiniz. 

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler