Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Aziz Dizisi Efnan Kimdir? Simay Barlas

Aziz Dizisi Efnan Kimdir? Simay Barlas
Aziz Dizisi Efnan Kimdir? Simay Barlas 

Aziz Dizisi Efnan karakterini canlandıracağı kulislerde konuşulan oyuncu Simay Barlas hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Yeni sezon dizileri arasında olacak olan Aziz Dizisinde başarılı oyuncu ve sunucu  Murat Yıldırım’ın partneri Melisa Şenolsun Efnan rolünü canlandıracak olan isim  olarak yazılıp çizilmişti. Ancak son gelen haberlerde Efkan karakterini canlandıran oyuncunun diziden ayrıldığı yazılmıştı.

Son gelen haberlerde ise Başarılı Oyuncunun Dizi Başlamadan ayrıldığı yazıldı.

Kaynak: Birsen Altuntaş 
Murat Yıldırım’ın dizideki partnerlerinden Efnan’ı Melisa Şenolsun’un, Dilruba’yı ise Damla Sönmez’in oynayacağı ortaya çıkmıştı.
Melisa Şenolsun sözleşme konusundan kaynaklanan nedenlerden dolayı yapım şirketiyle karşılıklı anlaşarak ayrılma kararı aldı.

Q3 medya tarafından hazırlanan ve Show tv ekranlarında yayınlanması beklenilen Aziz Dizisi Efnan rolünü canlandıracağı iddia edilen Simay Barlas  Kimdir? Nerelidir? Kariyeri Nedir? İşte Detaylar….

Aziz Dizisi Efnan Kimdir? Simay Barlas

Aziz dizisi Efnan rolünü canlandıran Simay Barlas, 17 Mayıs 1998 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Eğitimlerini Bilgi Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümünde tamamlamıştır. Simay Barlas, 1.66 metre boyunda, 47 kilo ve Boğa burcudur. Dizi ve oyunculuk kariyerine İlk olarak Paramparça isimli dizi ile başlamıştır. Bu dizide Öykü karakterine hayat vermiştir. 

Şimdilerde Aziz Dizisi Efnan rolü ile ekranlara gelmeye hazırlanan Simay Barlas, Adı Efsane, Hayat Bazen Tatlıdır gibi dizilerde yer aldı. 

Simay Barlas’ın rol aldığı diziler ve filmler:

2019 – Zalim İstanbul (Damla) (TV Dizisi)

2019 – Dijital Esaret (Sinema Filmi)

2017 – Adı Efsane (Naz) (TV Dizisi)

2016 – Hayat Bazen Tatlıdır (Gözde) (TV Dizisi)

2014-2017 – Paramparça (Öykü) (TV Dizisi)

Aziz Dizisi Efnan Kıyafetleri

Aziz Dizisi Efnan rolü ile dizide yer alan  Simay Barlas ‘ın dizide giyeceği elbise ve kıyafetlerin marka model ve fiyatları ise hayranlarının en çok merak edeceği detaylar olacak. 

Dizinin ana karakteri olacak olan Efnan’ın kullandığı aksesuarlar, ayakkabılar, taktığı takılar, kolyeler, küpeler ve kullandığı çantaların fiyatları hakkında tüm merak etiklerinizi yorum alanından yazabilirsiniz.

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler