Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Blog Yazarak Para Kazanma Bölüm 3

Blog Yazarak Para Kazanma Bölüm 3
Blog Yazarak Para Kazanma Bölüm 3


Blog yazarak para kazanma konusundaki yazı diziminiz devam ediyor. Direk bu sayfaya ulaşan değerli okurlarımızın Para Kazanma Bölüm 1 ve Para Kazanma Bölüm 2 konulu yazılarımızı okumalarını tavsiye ederek konumuza  tekrar devam edelim.

Blog Yazarak Para Kazanma konusunda bir önceki yazımızda blog yazma fikirleri hakkında bilgiler vermiştim. Bölüm 3 de te sizlere fikir olması açısından kısa kısa bilgiler vermeye devam edeceğim. 

4- Kişisel Gelişim Bloğu Yazarak Para Kazanmak 

Kişisel Gelişim konusunda blog yazmak da oldukça zevkli bir iş olsa gerek. Bu alanda bir çok kaynak bulabileceğiniz gibi eğiticisi olduğunuz bir çocuğu yada bireyin kişisel gelişim aşamaları hakkında sürekli yazılar yazabilirsiniz 

5- Bebekler Hakkında Blog Yazarak Para Kazanmak 

Zorlanmadan uzun süreler blog yazabileceğiniz bir konudur. Özellikle Bayan Blog yazarlarının bu alanda blog yazması hem daha kolay hem de oldukça eğlenceli bir iş olacaktır. Hamilelikten başlayarak yaşadıkları olayları kaleme alsalar 9 ay hiç konu sıkıntısı çekmezler. Çocuk doğduktan sonrada çocuğun gelişimi ile ilgili yazacak o kadar çok şey olacaktır ki bazen yetişemeyeceklerdir yazmaya. 

6- Kilo Verme Hakkında Blog Yazarak Para Kazanmak 

Bu alanda blog yazmak için benim tavsiyem bu alanda bir uzmanlığınızın olmasıdır. Kilo verme konusunda kendi yaşadığınız tecrübeleri ve hikayeleri bloğunuzda paylaşabilirsiniz. 

7- Çocuk Eğitimi Hakkında Blog Yazarak Para Kazanma 

Çocuğunuzun ana okulundan itibaren günlük haftalık eğitimleri hakkında blog yazmak konu sıkıntısı çekilmeyecek olan alanlardan birisidir. İlk okuması, yazması, matematik işlemi girdiği ilk sınav ders çalışma serüveni gibi bir çok alanda blog yazabilirsiniz. 

8- Dizi ve Filmler Hakkında Blog Yazarak Para Kazanmak 

 Dizi ve Filmler hakkında Blog yazmak için iyi bir dizi ve film izleyicisi olmanız gerekmektedir. İzlenilen filmler ve diziler hakkında kendi kişisel görüşlerinizden oluşan yazılar yazabilirsiniz. Dizi ve Filmler hakkında blog yazabileceğiniz gibi bu makaleyi okuduğunuz  dizi haberleri  sitesi gibi blogda açabilirsiniz.

9- Güzellik, Makyaj Hakkında Blog Yazarak Para Kazanmak 

Güzellik konularında yazılar yazmak ve kendi uyguladığınız makyaj türleri hakkında blog yazma fikri daha çok bayan okurların ilgi alanına giren konulardandır. Güzellik için yapılan uygulamalar ve yöntemler her zaman aramalara konu olan yazılardır. Burada rekabetin oldukça yüksek olduğu bilinmelidir. 

10- Teknoloji Hakkında Blog Yazarak Para Kazanmak 

Teknoloji sevenler her zaman araştırmayı seven bir topluluktur. Yeni çıkan teknolojiler ve oyunlar hiç bitmeyen konusu olan adeta bir denizdir. Bu alana ilgi duyanların teknolojik gelişmeler hakkında yazı yazması oldukça kolay olacaktır. Yine hatırlatmakta fayda var bu alanda da rekabeti oldukça yüksek siteler bulunmaktadır. 

11-  Yemek Tarifleri Hakkında Blog Yazarak Para Kazanmak 

İnsanların en temel ihtiyacı yemek yemektedir. Son zamanlarda yemek kültürümüz özellikle yarışma programları ile birlikte hemen herkes tarafından bilinir oldu. Yemek tarifleri konusunda blog açmak isteyenlere öncelikle tavsiyem sabırlı olmalarıdır. Rekabeti yüksek bu alanda sabırla ve özgün içerikler ile kendi menülerini içeren yazılarınızı bloklarınızda yayınlayabilirsiniz. 

Blog  Yazarak Para Kazanma Konusunda bir kaç başlıkta sizlere fikir verebilecek konulara değindik. Bunlarla sınırlı kalmayarak öncelikle kendiniz için en doğru şeyin ne olduğunu kendinizin bulması olacaktır. Örneğin bir tornacının açacağı torna tesviye bloğu, Bir mobilyacının açacağı dekorasyon bloğu bu alanda bilgilerinin yüksek olması sebebi ile daha iyi olacaktır. 

Blog Yazarak Para Kazanma konusunda hala ısrarcı iseniz ve kafanızda hangi alanda blog yazacağınıza dair bir fikir oluştu ise artık yavaş yavaş Blog açmak için hazırlıklara başlayalım. 

Blog Nasıl Açılır? Nereden Başlamalıyım? gibi Soruların yanıtını Blog Yazarak Para Kazanma Bölüm 4 deki yazımızda bulabilirsiniz. Yakında…

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler