Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Camdaki Kız Dizisi Hakkında Tüm Detaylar

Kanal d ekranlarının sevilerek izlenen ve ilk sezonu geride bırakan dizisi Camdaki Kız Dizisi hakkında tüm detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Camdaki Kız Dizisi Konusu 

Dizinin ana karakteri olan Nalan, sıcakkanlılığı ve dünya güzeli genç bir kızıdır. Ailesinin göz bebeği olarak oldukça iyi bir eğitim almış ve el bebek gül bebek yetiştirilmiştir.  

Nalan aldığı eğitimler sonrasında Koroğlu’nun şirketinde mimar olarak çalışmakta iken Sedat Koroğlu’yla evlilik arifesinde kendisini bulur. Nalan ve Sedat’ın birbirlerinden sakladıkları bir çok sır bulunmaktadır. Sedat’ın geçmişinde evli bir kadın ile hala süre gelen ilişkisi ile Nalan’ın annesi tarafından yetiştirilme tarzı dizinin konusu olacaktır. 

Camdaki Kız Dizisi Yapımcısı ve Yönetmeni 

Dizinin yapımcılığı OGM PİCTURES tarafından üstlenilirken Onur Güvenatam yapımcıdır. Camdaki Kız Dizisi Yönetmen Koltuğunda ise Nadim Güç yer alıyor. Dizinin Senaryosunda Seda Altaylı Turgutlu imzası yer  alıyor. Uygulayıcı Yapımcı ise dizide Ebru Sakal hanım. Dizinin görüntü yönetmenliğini üstlenen isim Tolga Çetin beydir. 

Camdaki Kız Dizisi Müzikleri 

Camdaki Kız Dizisi Müziklerinde Fırat Yükselir yer alırken Camdaki Kız Dizi Müzikleri hakkında detaylara  bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

Camdaki Kız Dizisi Oyuncu Kıyafetleri 

Camdaki Kız Dizisi konusu ve oyuncuların gösterdikleri performanslar kadar oyuncuların giydiği kıyafet ve elbiseler ile de izleyenler tarafından oldukça merak edilmektedir. 
Özellikle Camdaki Kız Dizisi Kadın oyuncularının giydiği elbise ve kıyafetlerin marka model ve fiyatları hakkında detaylar için Camdaki Kız Oyuncu Kıyafetleri konulu yazımızı ziyaret edebilirsiniz. 
Ziyaret edeceğiniz makalemizde Camdaki Kız Dizisi Son Bölüm Burcu Biricik’in Giydiği Kıyafetler ve Hande Ataizi’nin giydiği elbiseler hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Camdaki Kız Dizisi İlk 9 Bölüm Analizi 

Camdaki Kız 1. Bölüm Özeti 

Camdaki Kız Dizisi ilk bölümde dizide yer alan oyuncular hakkında kısa tanıtımlar yapılarak karakterler izleyenlere anlatıldı diyebiliriz.  Nalan’ın çalıştığı şirket ve bu Şirketin Sahibi Sedat ve Sedat’ın kendisinden oldukça büyük ve evli olan sevgilisi Canan tanıtıldı. Sedat’ın babası Rafet bey ise Sedat’ı hem Cana’dan uzaklaştırmak hem de hayatına çeki düzen vermek için evlendirmek ister ve hayat Nalan ve Sedat’ın yollarını birleştirir. 

Camdaki Kız 2. Bölüm Özeti 

Birinci bölüm sonunda evlilik için ilk adımların atıldığı Camdaki Kız Dizisi 2. Bölümde Nalan ve Sedat sözlenirler. Nalan’ın annesi Feride hanım ise Nalan’ı korumacı tutumuna evlilik olana kadar devam etmeye kararlıdır. Nalan’ı sözlüsü Sedat’tan uzak tutmak için elinden geleni yapar. Nalan’ın anne ve babası olan Adil ve Feride’nin Nalan ile ilgili geçmişte sakladıkları büyük sırları ise gelen yabancı ile gün yüzüne çıkar. 

Camdaki Kız Dizisi 3. Bölüm Özeti 

Bir önceki bölümde Sedat’ın kullandığı ve herkesten sakladığı  özel dairesinde gördüklerine Nalan hala bir anlam verememektedir. Nalan’ın annesi  Feride ise ters giden bir şeylerin olduğunu hissederek kızın üzerindeki baskıyı arttırır. Sedat özel daireyi Nalan’ın herkese anlatacağı endişesi ile bu konuyu sevgilisi Cana ile konuşur. Cana ise ona Nalan’ı ikna etmesini söyler. Özel dairede buluşan Cana ve Sedat’ı magazinciler fotoğraflar ve işler karışır. 

Camdaki Kız Dizisi 4. Bölüm Özeti 

Dizinin önceki bölümünde ortaya çıkan fotolar ile ilgili olarak Koroğlu ailesi bunların basılmasını engellemeye çalışsa da bunu başaramazlar. Sedat ve Cana’nın fotoğrafı gazetelerde yer alır. Ailede ve konakta bu haber bomba etkisi yaratır. Diğer yandan gazete haberini öğrenen Nalan ise hayal kırıklığına uğrar. 
Nalan’dan ziyade bu aileye hiç bir zaman güvenmeyen Feride ise adeta çılgına döner. Dünürlerinden bir açıklama beklerken onların suskunluğu karısında iyice deliye döner.

Camdaki Kız Dizisi 5. Bölüm Özeti 

Aile bu krizin üstesinden yaptıkları plan ile başa çıkarken bu sırada  Nalan yüzüğü atar. Nalan ise bu konuyu kimseye anlatmaz. Çünkü annesi Feride’nin vereceği tepkiden korkmaktadır.  Sedat’ın Cana’ya aldığı bileklik meselesi yüzünden atılan bu yüzük olayını bilmeyen Feride  Nalan’ı aldığı karardan vazgeçirmeye çalışır. 
Tüm bu olup bitenlere artık daha fazla dayanamayan Sedat’ın babası Rafet oğlunu evlatlıktan reddedeceğini söyler. Sedat ise bu durum karşısında evi terk eder. Öfke ile evden ayrılan Sedat kaza yapar ve hayatı tekrar değişir. 

Camdaki Kız Dizisi  6. Bölüm Özeti 

Dizinin 6. bölümünde Sedat ve Nalan’ın el ele tutuştuğu resim ve videolar televizyonda yayınlanınca Feride deliye döner ve kızın hayatını karartmaya başlar. Diğer yandan Sedat’ın Babası Rafet bey ise bu ilişkiden dolayı oldukça mutludur. Nihayet düğün alışverişine karar verilir. Rafet cimriliği ile bilinirken gelin adayı Nalan’a pahalı düğün hediyeleri alması Camdaki Kız Dizisi Gülcihan’ı adeta çileden çıkarır.  

Camdaki Kız Dizsi 7. Bölüm Özeti 

Dizinin 7. bölümünde Sedat ve Nalan’ı öpüşürken gören Nalan’ın annesi Feride çılgına döner. Gördükleri karşısında deliye dönene Feride, Nalan’a artık daha fazla baskı yapmaya başlar. 
Dizide diğer yandan Gizli AVM’yi öğrenen ve Gülcihan’ın evde saklandığını öğrenen Tako, Gülcihan ve Döndü tarafından engellenir.  Tako’nun birdenbire ortadan kaybolması ise konakta bomba etkisi yaratır. Rafet çok sevdiği ve güvendiği Tako’yu her yerde arar.

Camdaki Kız Dizisi 8. Bölüm Özeti 

Dizinin sezon finalinden önceki 8. bölümünde Muzo odasında fenalaşan Nalan’ı bulur ve hemen doktor çağrılır. Nalan’a da günden güne aşık olan ve bağlanan  Sedat artık , Cana ile geçirdiği zamanın pişmanlığı ile yaşamaktadır. 
Bu durumu Cana’ya da belli etmeye başlar. Ancak Cana’nın Sedat’ı bırakmaya ve pes etmeye niyeti yoktur. 
Düğün için provalar yapılırken Sedat ve Nalan dans hazırlıkları sırasında romantik anlar yaşar. Ancak Cana’nın onlara büyük bir sürprizi vardır. 

Camdaki Kız Dizisi 9. Bölüm Özeti 

Camdaki Kız Dizisi 9. Bölüm Sezon finali ile tamamlanır. Sezon finalinde Kına gecesi ve düğün hazırlıkları yapılmaktadır. Her şey güzel giderken  Nalan içten içe korkmaktadır.  Feride’nin kendisine erkekler için söyledikleri onu deli etmeye başlar. Dizide rol alan Muzo karakteri ise Sedat’ın Nalan’ı üzmemesi konusunda uyarır. 

Camdaki Kız Dizisi Oyuncuları 

Burcu Biricik, Devrim Yakut, Enis Arıkan, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent, Tuğrul Tülek Dizinin oyuncu kadrosunda yer almaktadır. 

https://vipdizi.net/2021/04/camdaki-kz-dizisi-selen-gercek-ismi.html

https://vipdizi.net/2021/04/camdaki-kz-dizisi-billur-gercek-ismi.html

https://vipdizi.net/2021/03/camdaki-kiz-dizisi-nalan-kim-gercek-adi.html

Camdaki Kız Dizisi Karakterleri 

Burcu Biricik Nalan İpekoğlu Koroğlu

Feyyaz Şerifoğlu Sedat Koroğlu

Enis Arıkan Muzaffer Koroğlu (Muzo)

Selma Ergeç Selen Koroğlu

Nur Sürer Feride İpekoğlu

Şerif Erol Adil İpekoğlu

Devrim Yakut Gülcihan Koroğlu

Tamer Levent Rafet Koroğlu

Hande Ataizi Cana Yalçın

Tuğrul Tülek Levent

Nihal Menzil Hafize

Hamza Yazıcı Tacettin (Tako)

Feri Baycu Güler Döndü

Merve Polat Billur

Işıltı Su Alyanak Nalan İpekoğlu (küçüklüğü)

Camdaki Kız Dizisi Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak 

Camdaki Kız Dizisi yeni sezonun Eylül ayı içinde başlaması bekleniyor. 

Camdaki Kız Dizisi Ne Zaman Bitecek 

Camdaki Kız Dizisinin hangi tarihte biteceği ve sezon finali yapacağı hakkında bilgiler netleştiğinde bu bölüm güncellenecektir. 

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler