Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Can Yoldaşım Dizisi 9. Bölüm Özeti

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Can Yoldaşım Dizisi 9.bölüm özetinde Sandhya karakteri  Soraj karakteri hakkında yeni ve beklenmedik gerçekler ile yüz yüze kalır. unun yanı sıra kendisi hakkında abisinin verdiği bilgiler de onu adeta şaşkına çevirir. 

Kanl 7 ekranlarının sevilen dizisi Can Yoldaşım tüm heyecanı ile devam ederken dizi hayranları 9. Bölüm özetini araştırıyor. can Yoldaşım dizisi son bölüm özetinde Sandhya hayatını şaşırtan gerçekler ile karşılaşacak. 

Dizinin ana karakteri olan  Sandhya jalebi yapımı için  Bhabo tarafından görevlendirilir. Hamurun nasıl döküldüğü konusunda Sandhya oldukça acemi iken bu konuda en büyük yardımı ise Soraj verir. Hamur konusunda ona elinden gelen yardımı yapar. 

Sandhya ise evlilik olayını kabul etmez. Soraj’ın bir dükkanı olduğunu ve tatlı işi ile uğraştığını bilmediğini söyler. Onun için kendisi eğitimli biri Tatlıcı ise eğitimsiz biridir. 

Soraj ise eğitimsiz olduğunu kabul eder ancak işinde başarılı birisi olduğunu öne sürer. Yalan söyleyenin ise kendisi olmadığını ve  abisi Ankur’ olduğunu ifade eder üzgün bir dille. 

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler