Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Destan Dizisinde Kimler Oynuyor? Destan Oyuncuları

Destan Dizisinde rol alan oyuncular ve canlandırdıkları karakterler hakkında detaylı bilgileri dizi haberinin devamında bulabilirsiniz… 

Yeni sezonda yayınlanması beklenen yeni dizi Destan dizisinde oyuncular yavaş yavaş belli olmaya başladı. Destan Dizisinin senaryosunda Ayşe Ferda Eryılmaz ve Sedef Nehir Erdem yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini üstlenen isim ise Emir Khalilzadeh oldu. 

Destan Dizisi Orta Asya’da 9. yüzyılda ki dönemleri anlatacak. Dizide kimsesi olmayan ve dağ köylerinden birisinde yaşayan kız ile eli ve ayağı tutmayan bir bey oğlunun hikayesi konu edilecek. Destan Dizisinin çekimlerinin önümüzdeki günlerde başlaması beklenirken dizininde yeni sezonda Ekim ayı içerisinde izleyenler ile buluşması tahmin ediliyor. 

Destan Dizisinde Hangi Oyuncular Oynuyor? 

1-Akkız Karakteri  Ebru Şahin 

2-Batuga Karakteri  Edip Tepeli

Selim Bayraktar, 

Deniz Barut, 

Buse Meral

Elif Doğan

Teoman Kumbaracıbaşı

 Burak Tozkoparan

İpek Karapınar

Destan Dizisi Akkız Kimdir? 

Destan dizisi Akkız karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Ebru Şahindir. Ebru Şahin İstanbul İlinde 18 Mayıs 1994 tarihinde dünyaya gelmiştir. Son olarak Hercai dizisinde rol almıştır. @rebrusahin kullanıcı adı ile sosyal medyada yer almaktadır. 

Destan Dizisi Batuga Kimdir?

Destan Dizisi Batuga Kimdir?
Batuga Karakteri  Edip Tepeli

Destan Dizisi Batuga karakterini Edip Tepeli canlandırmaktadır. Edip tepeli İzmir ilinde 1985 yılında dünyaya gelmiştir. Tiyatro eğitimlerini İstanbul Üniversitesinde tamamlamıştır. Son olarak Sefirin Kızı isimli dizide rol almıştır.  @ediptepeli kullanıcı ismi ile sosyal medyada yer almaktadır.  2017 yılında Ayşecan Tatari ile evlenmiş ve şimdilerde  8 aylık çocukları vardır. 

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler