Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

El Kızı Dizisi Harun Karasu Kıyafetleri

El Kızı Dizisi Harun Kimdir?
El Kızı Dizisi Harun Karasu 

El Kızı Dizisi Harun Karasu karakterini canlandıran İsmail Ege Şaşmaz’ın dizide giydiği kıyafetler ile kullandığı aksesuarlar ve oyuncu hakkında bilgiler dizi haberinin devamında….

fox ekranlarında izleyenler ile buluşması beklenen El Kızı Dizisi oyuncu kadrosu yavaş yavaş netleşmeye başladı. Bir Önceki Yazımızda Sizlere El Kızı Ezo Karakteri hakkında detaylı bilgiler vermiştir. 

El Kızı  Dizisinin yönetmenliğini  Feride Kaytan üstleniyor. Senaryosunda ise Hilal Yıldız imzası olan dizinin çekimlerinin  Muğla ve çevresinde yapılacağı tahmin ediliyor. 

El Kızı Dizisi Harun Karasu Kimdir?

El Kızı Dizisi Harun Karasu rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı İsmail Ege Şaşmaz Manisa ilinde 25 Kasım 1993 tarihinde dünyaya gelmiştir. Tiyatro ve dizi film oyuncusudur. 

İsmail ege Şaşmaz Kariyerine Güneşi Beklerken isimli dizi ile başlamıştır. Son olarak Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde rol almıştır. @ismailegesasmaz kullanıcı adı ile sosyal medya hesabı bulunmaktadır.  Hande Ünal ile evlidir. 

El Kızı Dizisi Harun (İsmail Ege Şaşmaz) Kıyafetleri  

El Kızı dizisi Harun karakterini canlandıran  İsmail Ege Şaşmaz’ın El Kızı Son Bölümde giydiği kıyafetler, takım elbiseler, montlar ve ceketler ile ayakkabılarının marka model ve fiyatları hakkında detayları bu bölümde bulabilirsiniz. El Kızı Harun’un saati, güneş gözlüğü ve diğer aksesuarları da bu alanda yer alacaktır. 

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler