Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

El Kızı Dizisinde Çalan Şarkılar ve Dizi Müzikleri

El Kızı Dizisi Müzikleri
El Kızı Dizisinde Çalan Şarkılar 

Fox tv ekranlarında yeni sezonda yayınlanacak olan El Kızı Dizisinde Çalan Şarkılar ve Dizi Müzikleri hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

İddialı diziler ile yeni sezonda da bir çok projeye imza atan Fox Tv nin yeni dizisi El Kızı ilk tanıtım fragmanı yayınlandı.

El Kızı Dizisi Son Bölümde Çalan Kalbimi Kırıyorlar Anne Şarkısını Derya Bedavacı Seslendiriyor. El Kızı Dizisi Ezo ve Annesinin Kavuşması esnasında çalan şarkının vide klibi aşağıda… 

El Kızı Herkes Yaralı Şarkısı

El Kızı Dizisi 1. Bölümde Çalan  Dinleyiverin Gar Şarkısını Moğallar Seslendirmektedir. 

El Kızı Dizisi Penceresiz Kaldım Anne Şarkısını Ahmet Kaya Seslendirmektedir. 

Dizide çok küçük yaşlarda  öksüz kalan Ezo’nun tıpkı annesi gibi onun kaderini yaşaması ve intikamı konu ediliyor. Ezo’nun acı dolu hayatının anlatılacağı El Kızı Dizisi Oyuncu Kadrosu ise oldukça geniş. Duygusal ve acı dolu sahnelerin bol bol olacağı El Kızı dizisinde birbirinden güzel dizi müzikleri ve şarkılarının da dizide yer alacağını düşünmekteyiz. 

El Kızı Dizisi Son Bölüm Çalan Şarkılar ve Dizi Müzikleri ile Dizinin Jenerik Dizi Müziği ile ilgili ayrıntılar bu bölümde sizlerin beğeninize sunulacaktır. 

Dizide çalan şarkıların söz yazarları, şarkıyı seslendirenler, şarkının video kliplerine vipdizi.net farkı ile bu bölümden ulaşabilirsiniz. El Kızı Ezo karakteri hakkında detaylar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
2 Yorumlar
  1. Unknown diyor

    Hani Yeşil Ördek Gibi türküsünü söyleyenin adı?

  2. Unknown diyor

    Melek mosso

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler