Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Elbet Bir Gün Dizisi Gizem-Feride Kıyafetleri (Sinem Ünsal)

Elbet Bir Gün Dizisi Sinem Uysal dizide önce Feride karakteri ile karşımıza çıkacak ardından isim değiştirerek Gizem olacaktır.

Elbet Bir Gün Dizisi Gizem-Feride Kıyafetleri (Sinem Ünsal)
Elbet Bir Gün Dizisi Sinem Uysal Kıyafetleri

Sinem Uysal’ın Elbet Bir Gün Dizisinde giydiği kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyatları ile oyuncunun kariyeri hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Fox ekranlarında Eylül ortalarında yeni sezonda ekranlara gelmesi beklenen Elbet Bir Gün dizisi oyuncu kadrosu yavaş yavaş netleşirken dizinin başrollerinde yer alan Sinem Uysal’ın dizide giydiği kıyafet ve elbiseler ise hayranları tarafından merak edilen detaylar olacaktır. 

Elbet Bir Gün Dizisi Gizem-Feride Kimdir? 

Elbet Bir Gün Dizisi Gizem karakteri Feride karakterinin dizinin konusu gereği ismini değiştirmesi ile ortaya çıkacak bir karakterdir. Gizem karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Sinem Uysal İzmir ilinin Foça ilçesinde 1993 yılında dünyaya gelmiştir.  1.65 cm boyunda olan oyuncu 52 kg ağırlığındadır. Baba tarafından Azerbaycanlı olan oyuncunun anne tarafı Çerkez’dir. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Karşılaştırmalı Edebiyat Bölümü mezunudur. 

Şimdilerde Elbet Bir Gün Dizisinde Feride-Gizem rollerini canlandıracak olan oyuncu bu diziden önce yine Fox ekranlarının sevilen dizisi Mucize Doktor dizisinde Nazlı rolünü canlandırmıştı. Kızım dizisinde Sevgi Çoban Yıldızı dizisinde ise Güneş rolünü oynamıştır. Dizi kariyerine Siyah Beyaz Aşk dizisi ile başlamıştır. 

Elbet Bir Gün Dizisi Sinem Uysal Kıyafetleri 

Dizide Sinem Uysal’ın giydiği kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyatları ile Sinem Uysal’ın kullandığı çanta ve aksesuarlar hakkında detayları bu alanda bulabilirsiniz.

Sinem Uysal’ın Elbet Bir Gün Dizisinde taktığı kolye, küpe, bileklik ve takılar hakkında merak ettiklerinizi yorum alanından sorabilirsiniz. 

Elbet Bir Gün Dizisi Sinem Uysal hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Elbet Bir Gün Dizisi Cemil hakkında detaylar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler