Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Elbet Bir Gün Dizisi Nesibe (Şebnem Bozoklu) Kıyafetleri

Fox tv nin Elbet Bir Gün dizisinde Şebnem Bozoklu Nesibe rolü ile dizide yer alacaktır. Oyuncu ve canlandıracağı karakter ile dizide giyeceği kıyafetler ve elbiseler hakkında detaylar haberin devamında...

Elbet Bir Gün Dizisi Nesibe (Şebnem Bozoklu) Kıyafetleri
Elbet Bir Gün Dizisi (Şebnem Bozoklu) Kıyafetleri 

Elbet Bir Gün Dizisi Nesibe Kimdir? 


Elbet Bir Gün Dizisi Nesibe karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Şebnem Bozoklu 25 Ağustos 1979 tarihinde İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Nesibe dizide Feride-Gizem karakterlerinin ablası olarak yer almaktadır. 

Başarılı oyuncu 1996'da Kadıköy Kız Lisesi mezunudur. Lise sonrasında Tiyatro eğitimlerini Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde tamamlamıştır. Oyunculuk eğitimlerini Müjdat Gezen Sanat Merkezi Oyunculuk Bölümüne tamamlamıştır. Son olarak Gel Dese Aşk ve İyi Aile Babası isimli dizilerde rol alan oyuncu bir çok dizi ve filmde rol almıştır. 

Elbet Bir Gün Dizisi Nesibe Kıyafetleri 


Elbet Bir Gün dizisinde Şebnem Bozoklu'nun canlandırdığı Nesibe karakterinin dizide giydiği elbiseler, takımlar, kazaklar, tişörtler ve kıyafetlerin marka model ve fiyatları ile ilgili detayları burada bulabilirsiniz. 

Elbet Bir Gün Dizisi Şebnem Bozoklu'nun son bölümde taktığı kolye,küpe çanta ve takılar ile kullandığı güneş gözlüğü gibi aksesuarların marka ve fiyatları hakkında yorumlarınızı yorum alanından yazabilirsiniz. 

Oyuncu ve canlandırdığı karakter hakkında verdiğimiz bilgilerin burada sonuna geldik. Elbet Bir Gün Dizisi Sinem Ünsal'ın giydiği kıyafetler hakkında bilgi almak isteyenler bağlantıyı ziyaret edebilirler. 

Yorum Gönder for "Elbet Bir Gün Dizisi Nesibe (Şebnem Bozoklu) Kıyafetleri "