Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Emanet Dizisi Ali Komiser Kimdir? Gerçek Adı

Emanet Dizisi Ali Komiser Kimdir? Gerçek Adı

Kana 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşan yeni dizi Emanet konusu  ve oyuncuları ile merak konusu olmaya devam ediyor. Emanet dizisinde Komiser ali adından sıkça söz ettireceğe benziyor. Emanet dizisi çekimleri halen Kapadokya’da devam etmektedir.Peki Emanet dizisinde Komiser Ali’ye hayat verecek oyumcu kimdir gerçek adı nedir.İşte sizler için hazırladığımız yazımızda bunları bulabilirsiniz.
Emanet dizisi Ali Komiser gerçek adı Melih Özkaya profesyonel voleybol oyuncusudur. 2018 yılında Survivor  yarışmasında gönüllüler takımında yarışmıştır. 
Daha fazla mesaj

Doya Doya Moda 17. Bölüm İzle Youtube | 9 Ağustos 2022

Weptekno.com Açıldı

Melih Özkaya 1988 yılında İstanbul’da doğmuştur.Çocuk yaşlarından itibaren spora ilgisi olan oyuncu amatör çalışmaların ardından İstanbul Belediyesinin alt yapısında oynamaya başladı profesyonel spor yaşamında 8 yıl voleybol oynadı.Sonrasında 2. lig takımlarında oynamaya başladı.
Bu takımlar arasında Tokat,Payas Belediye Spor Tofaş, Diyarbakır gibi bir çok takımda yer almıştır. Daha sonra 2011 yılında Yer Gök AŞK  dizisinde rol aldıktan sonra oyunculuk eğitimi almaya devam etmiş bu arada sporu hayatından hiç bir zaman çıkartmamıştır. 2018 yılında Yer GÖK aşk dizisinde rol almıştır. 
Emanet Dizisi Ali Komiser Kimdir? Gerçek Adı
Emanet Dizisi Ali Komiser Kimdir? Gerçek Adı

Emanet Dizisi Komiser Ali rolünü canlandıran Melih Özkaya hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Emanet Dizisi Ziya Karakteri hakkında detaylara bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler