Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Emanet Dizisi Aylin Veziroğlu Yaşı Boyu Sevgilisi

Emanet Dizisi Aylin Veziroğlu Yaşı Boyu Sevgilisi 

Emanet Dizisi Aylin Veziroğlu Yaşı Boyu Sevgilisi dizi başlamadan merak konusu oldu. Kanal 7 ekranlarında kısa bir süre sonra başlaması beklenen Emanet dizisinde rol alması beklenen Aylin Veziroğlu 23 Şubat 1997 Kocaeli doğumludur. Şimdilerde 23 yaşındadır. Buket Kahraman ajansına bağlı olan oyuncunun biline  bir sevgili yoktur. 

Emanet dizisinde rol alacak olan Aylin Veziroğlu hanımın dizide hangi karakteri canlandıracağı şimdilik belli değil. Ancak yardımcı başrol oyuncularından birisi olacağını tahmin etmekteyiz. Günlük diziler arasında yer alan Emanet Dizisinde Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu ve Berat Rüzgar Özkan gibi oyuncular yer almaktadır. Eylül ayında ekranlara gelmesi beklenen dizi günlük olarak Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak.

Aylin Veziroğlu Kimdir?

Aylin Veziroğlu sevilerek izlenen dizilerden olan Yasak Elma dizisinde Selin rolünü canlandırmıştı. Şimdilerde Emnanet dizisinde izleyeceğimiz oyuncu Tiyatro Kasabası isimli ekipte yer almaktadır. Kocaeli ilinde tiyatro konusunda çeşitli kurslar alan oyuncu Bu ilde çeşitli oyunlarda sahne almıştır.Prangalı Yarim isimli sinema filminde 2018 yılında rol almıştır. 
Emanet Dizisi Aylin Veziroğlu Yaşı Boyu Sevgilisi
Emanet Dizisi Aylin Veziroğlu Yaşı Boyu Sevgilisi 

Günlük dizilerin popüler olduğu şu dönemlerde Emanet dizisi de bu kervana dahil olan diziler arasında ilerleyen günlerde dahil olacaktır. Emanet Dizisi İzleyici Yorumları bölümünde dizi hayranlarının yorumlarına ulaşabilir ve etkileşimlere katılabilirsiniz. Emanet dizisi Aylin Veziroğlu hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Dizinin başrol oyuncuları arasında yer alan Emanet Yaman karakteri hakkında detaylar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 
Emanet Aylin Veziroğlu
Emanet Dizisi Aylin Veziroğlu Yaşı Boyu Sevgilisi 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler