Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Emanet Dizisi Kiraz Kim? Gerçek Adı

Emanet Dizisi Kiraz Kim? Gerçek Adı 


Emanet Dizisi Kiraz
karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Gülderen Güler İstanbul ilinde 5 Eylül 1999 yılında dünyaya gelmiştir. Aşk ve Mai Dizisinde Sevda rolünü canlandıran Gülderen Güler Emanet Dizisinde Kiraz rolünü canlandıracak olan oyuncudur. 
Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Emanet tüm heyecanı ile devam ederken diziye yeni katılan oyuncularda merak konusu oluyor. Dizide Osman amcanın yanına gelen Kiraz karakteri de bu oyunculardan birisidir. 
Emanet Dizisinde Komiser Ali dizideki Osman Amcanın evine girerken Kiraz tarafından hırsı zannedilerek başına odun ile vurarak bayıltır.  Daha kartla açıp girerken görünce onu hırsız zannedip odun vurarak bayıltır. Kiraz Ali’nin polis olduğunu öğrenince bu yaptığına pişman olur.
Emanet Dizisi Kiraz rolü ile ekranlara gelen Gülderen Güler Oyunculuk eğitimlerini  Başkent Üniversitesi İletişim Akademisinde almıştır. Daha sonra Deniz Bolışık’tan kamera önü oyunculuk eğitimleri almıştır. Aşk ve Mavi dizisi sonrasında Kalk Gidelim Dizisinde Behiçe rolünü canlandırmıştır. Hashtag isimli sinema filminde oynamıştır. 
Şimdilerde Gülderen Güler Kanal 7 ekranlarının sevilen günlük dizisi Emanet Kiraz rolü ile boy göstermektedir. 
Daha fazla mesaj

Hamilelerin Kullanabileceği Güneş Kremleri Nelerdir ?

Konuşanlar’da gülmeler efekt mi? Tiktok fenomeni…

Emanet Dizisi Zuhal karakteri hakkında merak ettiklerinizi bu bağlantıda bulabilirsiniz. Emanet Kiraz hakkında derlediğimiz bilgilerin burada sonuna geldik. Oyuncu hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler