Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Emanet Dizisi Nedim Kim? Gerçek Adı

Emanet Dizisi Nedim Kim? Gerçek Adı Emanet Dizisi Nedim
karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Oğuz Yağcı İstnbul ilinde 1984 yılında dünyaya gelmiştir. Emanet Dizisinde Yaman’ın en yakın adamlarından birisi olan Nedim karakterini oynayan Oğuz Yağcı
Sadri Alışık Kültür Markezinde Oyunculuk eğitimi almıştır. 
Kemal Ekenel Casting ajansına kayıtlı oyuncudur. Kanal 7 ekranlarının sevilen günlük dizisi Emanet hafta içi her gün ekranlara gelmeye devam ediyor. dizide yer alan oyuncuları vipdizi.net olarak sizlere tanıtmaya devam ediyoruz. 
Emanet dizisi Nedim, Dizinin başrol karakteri olan Yaman’ın en yakın adamlarından birisidir. Yaman tarafından kendisine verilen emirleri sorgulamadan yerine getirmektedir. Yaman’a ait şirkette sözü geçen birisi olan Nedim dizide bol bol ekranlara gelen birisidir. 
Emanet Nedim rolünü canlandıran Oğuz Yağcı bir dönem  Azeri bir şarkıcının  klibinde yer almıştır. Reklam filmlerinden sonra dizi sektörüne giriş yapan oyuncu ilk olarak uzun soluklu dizi Arka Sokaklarda Yücel karakteri ile ekranlara gelmiştir. 
Oğuz Yağcı Savaşçı, İstanbullu Gelin Mucize Doktor gibi ses getiren dizilerde rol alan bir isim olarak karşımıza çıkmaktadır. Şimdilerde Emanet Dizisi Nedim rolü ile ekranlara gelmektedir. Oyuncunun yer aldığı dizi ve filmler ise şunlardır. 

Oğuz Yağcı (Emanet Dizisi Nedim)  Dizileri ve Filmleri 

Emanet (Nedim) – 2020
Daha fazla mesaj
Mucize Doktor – 2019
Mahsusa: Yüzyıllık Mühür (Ömer) – 2018
Bordo Bereliler: Afrin – 2018
İstanbullu Gelin – 2018
Payitaht Abdülhamid- 2018
Savaşçı – 2018
Bordo Bereliler : Suriye (Bektaş) – 2017
Kabri Cin (Serhat) – 2016
Ulan İstanbul – 2015
Vahyin İzinde – 2014
Arka Sokaklar (Yücel) – 2007 / 2014
Emanet Dizisi Nedim karakteri ve bu karakteri canlandıran Oğuz Yağcı hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Emanet Dizisi Komiser Ali hakkında detaylar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler