Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Emanet Dizisi Yaman’ın Abisi Ziya Kimdir?

Emanet Dizisi Yaman’ın Abisi Ziya Kimdir?

Emanet Dizisi Yaman’ın abisi Ziya rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Tolga Pancaroğlu İstanbul 1991 doğumludur. Kanal 7 ekranlarında ilk bölümü ile ekranlara gelen Emanet Dizisi Ziya karakteri bahçede çiçekler ile uğraşan bir karakter olarak karşımıza çıktı.
Karamel Yapım imzalı dizide Ziya Yaman‘ın abisi ve Kırımlı ailesi fertlerinden birisidir. Akli dengesi biraz sıkıntılı olan Ziya Emanet Dizisi İkbal’in eşidir. Yaşantısında zor anlar sebebi ile kendisini bahçe işleri ile rahatlatmaya çalışan bir karakterdir. 
Emanet Dizisi Yaman'ın Abisi Ziya Kimdir?
Emanet Dizisi Yaman’ın Abisi Ziya Kimdir?

Emanet Dizisi Ziya Kim? Gerçek Adı 

Emanet Dizisi Ziya rolünü canlandıran Tolga Pancaroğlu İstanbul ilinde 1991 yılında dünyaya gelmiştir.Oğlak burcu olan Tolga Pancaroğlu 1.82 boyunda ve 73 kg ağırlığındadır. Tiyatro eğitimlerini  Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarında tamamlamıştır. Yirmi Dokuz Bir oyuncusudur. 
Behzat Ç Bir Ankara Polisiyesi isimli dizi ile kariyerine başlamıştır. Daha sonra ise Baba Candır isimli dizide rol alan oyuncu Egemen rolünü canlandırmıştır. Daha sonra Erdem karakteri ile Güvercin isimli dizide oynayan oyuncu şimdilerde Kanal 7 Emenat Dizisi Ziya rolünü canlandırmaktadır.
Daha fazla mesaj

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bu Hafta Kim Kazandı? 16 Eylül…

Canım Annem 144. Bölüm Full İzle Youtube | 15 Eylül 2022

Tolga Pancaroğlu Dizileri ve Filmleri (Emanet Ziya)

Emanet (Ziya) – 2020
Güvercin (Erdem) – 2019
Baba Candır (Egemen) – 2015 / 2017
Behzat Ç. : Bir Ankara Polisiyesi
Emanet Dizisi Yaman'ın Abisi Ziya Kimdir?
Emanet Dizisi Yaman’ın Abisi Ziya Kimdir?
Emanet Dizisi Yaman’ın abisi Ziya karakterini canlandıran Tolga Pancaroğlu hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Emanet Dizisi İzleyici Yorumlarına bu bölümden ulaşabilirsiniz. 
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.