Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Kanunsuz Topraklar Dizisi Yusuf Kim? Gerçek Adı

Kanunsuz Topraklar Dizisi Yusuf Kimdir
Kanunsuz Topraklar Dizisi Yusuf 

Kanunsuz Topraklar Dizisi Yusuf karakterini canlandıran Hür Can Davran hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Yeni sezonda Fox ekranlarında izleyenler ile buluşması beklenen Kanunsuz Topraklar Dizisi Gold Film imzası taşımaktadır. 

Dizinin yönetmen koltuğunda yer alan isim ise başarılı yönetmen  Murat Düzgünoğlu yer almaktadır. Kerem Deren ve Pınar Bulut ikilisi tarafından senaryosu kaleme alınan Hür Can Davran’ın canlandırdığı Yusuf karakterini tanıyalım. 

Kanunsuz Topraklar Dizisi Yusuf Kimdir?

Kanunsuz Topraklar dizisi Yusuf karakterini Hür Can Davran canlandırmaktadır. 15 Kasım 1993 yılında dünyaya gelen oyuncu Cem Davran ve Hilal Davran çiftinin oğludur. 

Dizi kariyerine Kanunsuz Topraklar dizisi ile başlayan oyuncu Kanunsuz Topraklar Dizisinde Yusuf rolünü canlandıracaktır. Hür Can Davran’ın Instagram hesabına: @hurcandavran kullanıcı adı ile ulaşabilirsiniz. Oyuncu yazımız tarihi itibari ile bekardır. 

Kanunsuz Topraklar Dizisi Yusuf karakterine hayat veren Hür Can Davran hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Oyuncunun dizide giydiği kıyafet ve aksesuarların marka model ve fiyatları hakkında yorum alanından merak ettiğiniz konuları sorabilirsiniz. 

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler