Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Kardeşlerim Dizisi Aybike Kıyafetleri

Kardeşlerim Dizisi Aybike karakterini canlandıran Melis Minkari’nin dizide giydiği kıyafet ve elbiseler ile oyuncu hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Kardeşlerim Dizisi Aybike Kimdir?

Kardeşlerim Dizisi Aybike karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Melis Minkari, İstanbul ilinde  20 Ağustos 1998 tarihinde dünyaya gelmiştir. Aslan Burcu olan oyuncu şimdilerde bekardır. 
Oyunculuk üzerine eğitimlerini  Dialog Anlatım İletişim’de tamamlamıştır. İlerleyen dönemde eğitimlerine Craft Oyunculuk Atölyesinde devam etmiştir. 
Şimdilerde Kardeşlerim Dizisi Aybike rolü ile ekranlara gelen oyuncu dizi kariyerine Kardeşlerim dizisi ile aynı yıl rol aldığı Aşk 102 dizisi ile başlamıştır. 
melisminkari kullanıcı adı Instagram yer almaktadır. Özel Şişli Terakki Lisesi mezunudur. 
Daha fazla mesaj

Kardeşlerim Dizisi Aybike Karakteri 

Kardeşlerim Dizisi Aybike karakteri dizinin ana karakteri olan kardeşlerin kuzeni rolündedir. Babasından zıt karakterli annesine daha çok benzemektedir. Lüks yaşamı ve parayı sevmekte ve zenginler gibi yaşamak istemektedir. 
Babasının çalıştığı özel okulda annesi sayesinde kuzenleri ile birlikte okumaktadır. Dik duruşu ile zengin öğrenciler le ettiği kavgalar ile dizide ön plandaki oyuncular arasındadır. 
Oğulcan ile kardeş olan Aybike’nin annesinden sonra en yakın arkadaşı Asiye‘dir. Cesareti başına zaman zaman işler aşmaktadır. Çenesini tutmakta zorlanan Aybike zaman zaman ailesini ve kuzenlerini zor durumda bırakmaktadır. 

Kardeşlerim Dizisi Aybike Kıyafetleri 
Dizide rol alan Aybike karakterinin dizide giydiği kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyatları dizi hayranlarının merak ettiği konulardandır. Aybike zengin olmasa da canlandırdığı karakter gereği lüks yaşamayı ve giyinmeyi seven biridir. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler