Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Kardeşlerim Dizisi Dora Kim? Gerçek Adı

Kardeşlerim Dizisi Dora Kim? Gerçek Adı
Kardeşlerim Dora Kimdir
Kardeşlerim Dizisi Dora karakterini canlandıran Nazlı Çetin hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. Kardeşlerim Dizisine yeni sezonda katılması beklenen Nazlı Çetin Dora rolünü canlandıracak. 


Atv ekranlarında ilk sezonu geride bırakarak ikinci sezonda devam edecek diziler arasında yer alan Kardeşlerim Dizisi oyuncu kadrosunu genişletmeye devam ediyor. 

Kardeşlerim Dizisi Dora Kimdir?

Diziye Berna’nın kızı olarak dahil olması beklenen Dora karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Nazlı Çelik 21 yaşındadır. 2019 yılında katıldığı  Miss Turkey  yarışmasında finale kalmıştır.  1.76 boyunda olan güzel oyuncu Bahçeşehir Üniversitesi Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği mezunudur. 
Daha fazla mesaj
Kardeşlerim Dizisi Dora karakterini canlandıran Nazlı Çelik  Tuba Taçan menajerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır. Dizi kariyerine  Şeref Sözü isimli dizi ile başlamış ve bu dizide Hicran rolünü canlandırmıştır. Nazlı Çelik’in resmi ınstagram hesabına @nazcetnn kullanıcı ismi ile ulaşabilirsiniz. 

 
Kardeşlerim Dizisi Dora Kıyafetleri

Kardeşlerim dizisinde oyuncuların giydiği kıyafetler ve elbiseler genç izleyenler tarafından oldukça merak edilmektedir. Güzelliği ile dizide adından sıkça söz ettirecek olan Nazlı Çelik’in Kardeşlerim Dizisinde giyeceği kıyafet ve elbiseler de oldukça ilgi çekecektir. 
Kardeşlerim Dizisi Dora son bölümde giydiği elbise ve kıyafetler ile kullandığı çantası, güneş gözlüğü, kolye ve küpeleri ile diğer aksesuarlarının marka model ve fiyat bilgileri bu bölümde beğeninize sunulacaktır. 
Kardeşlerim dizisi  Dora karakterine hayat veren Nazlı Çelik hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Kardeşlerim Dizisi Cemile Kıyafetleri ve Kariyeri hakkında bilgiler için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler