Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Kırık Hayatlar Dizisi Hakkında Tüm Detaylar

Kanal D Ekranlarında yeni sezonda günlük olarak yayımlanması beklenen Kırık Hayatlar Dizisi hakkında tüm detaylara ve dizide rol alan oyuncular hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Kırık Hayatlar Dizisi Hakkında Tüm Detaylar
Kırık Hayatlar Dizisi

Kırık Hayatlar Dizisi Nerede Çekiliyor?

Günlük yayınlanan diziler arasında yerini alacak olan  Kırık Hayatlar Dizisi Ege Bölgemizde, İzmir İli ve İzmir İlinin Urla ilçesinde çekimleri yapılacaktır.

Kırık Hayatlar Kocabey Malikanesi Nerede 

Dizinin çekimlerinin yapılacağı Kocabey Malikanesi dizi hayranları tarafından oldukça merak edilecektir. Kırık Hayatlar Dizisi Kocabey Malikanesi  İzmir İlinin Urla İlçesinde yer almaktadır. 

Kırık Hayatla Dizisi Konusu 

Kırık Hayatlar Dizisinin konusuna gelince dizide iki gencin aşkları ve bu aşkları uğruna göze alabilecekleri konu edilecektir. Aşkın yanı sıra bir annenin güç uğruna her şeyi yapabileceği de anlatılacak. Kırık Hayatlar Dizisi Kocabey malikanesinde sırların bir bir ortaya çıkması ile aileler arasında büyük hesaplaşmalar izleyenlerin beğenisine sunulacak. 

Kırık Hayatlar Dizisi Kıyafetleri 

Kırık Hayatlar Dizisinde rol alan oyuncuların giydiği kıyafetler ve elbiselerin marka model ve fiyatları da dizinin konusu kadar merak edilmektedir. Kırık Hayatlar Dizisi Başrol oyuncusu Meltem Akçöl’ün son bölüm giydiği elbise ve kombinelerinin marka model ve fiyatları ile ilgili yorum alanından sorularınızı sorabilirsiniz. 

Kırık Hayatlar Dizisi Yönetmeni ve Senaristi 

Dizinin yapımcılığını Berna Akpınar ile Metin Namlısesli’nin üstlenmektedir. Kırık Hayatlar  dizisi yönetmenliğini ise  Bekir Dadaş ile İlknur Uğuz Arslan yapmaktadır. Günlük Dizi Kırık Hayatların öyküsünü Pınar Ordu, İbrahim Güler, ve Melek Ordu yazmıştır. Kırık Hayatlar Dizisi  senaryosu ise Yaşar  Aksu ve Nilüfer Yenidoğan Özmekik tarafından  kaleme alınmıştır. 

Kırık Hayatlar Dizisi Oyuncuları 

Meltem Akçöl (Deniz Yılmaz)

Erdem Yılmaz (Çınar Kocabey)

Mine Çayıroğlu (Ahu Kocabey)

Burcu Almeman (Aysel Yılmaz)

Atsız Karaduman (Fehmi Kocabey)

Murat Onuk (Yalçın Kocabey)

Arbnora Ademaj (Leyla Kocabey)

Zafer Öztürk (Şevki Kocabey)

Erdi Ünver (Barış)

Hatice İrkin (Öykü Yılmaz)

Yeşim Çelebi (Esin Kocabey)

Sedat Berke Özkök (Mert Kocabey)

İbrahim Coşkun (Tekin Yüksel)

Özlem Fidan Kamalıoğlu

Uğurhan Tekin (Serdar Yüksel)

Mustafa Bademoğlu (Özgür Yüksel)

Felicia Sağnak (Ela Erduran)

Serdar Kamalıoğlu (Mahmut)

Mesude Tosun Türkmen (Suzan)

Oğuz Edis

Ümit Ufuk Tosun (Turgut)

Sabriye Günüç (Hayriye)

Bengi Ceren Uluğ

Munise Özlem Öztürk

Kırık Hayatlar Dizisi Yorumları 

Kırık Hayatlar Dizisi İzleyici Yorumları ve Dizi Analizleri hakkında yorum alanından düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Kırık Hayatlar Dizisi Kanal D ekranlarında yeni sezonda günlük olarak yayınlanacaktır. 

Kırık Hayatlar Dizisi Son Bölüm Çalan Şarkı 

Günlük hayatlar dizisinde son bölümde çalan şarkı ve jenerik dizi müziği ile birlikte dizide çalan türkü ve şarkılar bu bölümde beğeninize sunulacaktır. Dizi aşk dizisi olduğu için zaman zaman duygusal ve aşk şarkıları dizide ekranlara gelecektir. 

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler