Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Masterchef Hüsnü Aşçılık Kariyeri Nedir?

Masterchef Hüsnü Kimdir?
Masterchef Hüsnü Kiremitçioğlu Kimdir? 

Masterchef Hüsnü Kiremitçioğlu yarışmada son eleme oyununa kalan isimler arasında mücadelesine devam ediyor. MasterChef Türkiye 2021  Hüsnü Kiremitçioğlu’nun Aşçılık Kariyeri ile kendisi hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Masterchef Hüsnü Kiremitçioğlu Kimdir? 

Bu seneki Masterchef Türkiye yarışmasının dikkat çeken yarışmacılar arasında yerini alan  Hüsnü Kiremitçioğlu 36 yaşında ve yarışmaya Balıkesir ilinden katılıyor. Aşçılık Kariyerini 8 yıldan bu yana sürdüren yarışmacının kariyeri oldukça iyi. 

Yarışmada önceki eleme oyunlarında Levrek Polenta yemeği ile jüri üyelerinin karşısına çıkan Hüsnü Kiremitçioğlu, Danilo şef ve Mehmet şeften eve oyu almış ve bir üst tura çıkmayı başarmıştı. 

Bu sezonki yarışmanın 3. eleme turunda Rabia ve Efe isimli yarışmacılarla birlikte yaptıkları yemekler ile jüri karşısına çıkan Hüsnü  kendilerine verilen 50 dakika içinde pideli köfte yemeğinden alnının akı ile çıkmayı başardı. 

En iyi Pideli Köfte yaparak bir sonraki tura çıkmayı garantileyen Hüsnü bakalım ilk 16 yarışmacı arasına girebilecek mi hep birlikte göreceğiz. 

Masterchef Hüsnü’nün sosyal medya hesabı ise husnukiremitcioglu/ dur. 

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler