Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Masterchef 2021 Kırmızı Takım Kaptanı Eren Kimdir?

Masterchef 2021 yarışmasında ilk 16 yarışmacı arasına girmeyi başaran ve ilk hafta Kırmızı Takım kaptanı olarak Burcu tarafından ismi söylenen Eren Kaşıkçı hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. Masterchef Eren Kaşıkçı kim, mesleği, memleketi, ve  Masterchef Eren Kaşıkçı’nın biyografisi:

Masterchef 2021 Kırmızı Takım Kaptanı Eren Kimdir?
Masterchef 2021 Kırmızı Takım Kaptanı Eren Kimdir? 

MAsterchef Kırmızı Takım Kaptanı Eren Kimdir?

Eren Kaşıkçı Tokatlı olup şimdilerde 32 yaşlarındadır. Tokatlı olan yarışmacı Çanakkale Gökçeada’dan yarışmaya katılmıştır. Masterchef  Kırmızı Takım Kaptanı Eren, İstanbul’da uzun süre otellerde çalışmıştır. Evli ve bir çocuk babasıdır. Gökçeada’da sörf otelinde şef aşçılık yapmaktadır. 

Masterchef Eren bu sezonki yarışmada ilk turda imroz kuzusu ile 3 evet almayı başarmış ve bir üst tura adını yazdırmıştı. İkinci eleme  turunda Eren, Bahri ve Emirhan ile eşleşerek süt helvası hazırladılar. 3 lü düellodan başarı ile çıkmayı başaran Eren Kaşıkçı Masterchef’in 39. bölümünde  Macar gulaşı en iyi yapan 7 yarışmacı arasına kaldı. Eren Final turundaki  hindiba ve mantarlı buğday salatası ile ana kadroya giren 12. isim oldu. 

Masterchef yarışmasında 24 Ağustos akşamı Kırmızı Takım Kaptanı olan Eren Mavi Takım Kaptanı ile Avantaj oyunu için bireysel olarak yarıştı. Çılbır, omlet ve rafadan yumurta yapan kaptanlar arasındaki mücadele nefes kesti. Kaptanlık Avantaj oyununu kazanan isim Burcu oldu.

Instagram’da  8 bin takipçisi olan Eren Kaşıkçı, hesabından hem kendi, hem de ailesinin fotoğraflarını takipçileriyle paylaşıyor. Masterchef 2021 Kırmızı ve Mavi Takımlara Ulaşmak için tıklayınız. 

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler