Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Masterchef Türkiye Fatma Polat Neleri? Kaç Yaşında

Masterchef Türkiye yarışmasında ilk 16 yarışmacı arasına kalmayı başaran Fatma Polat Neleri? Kaç Yaşında Detaylar Haberin devamında….

Fatma Polat, MasterChef Türkiye yarışmasının bu sezon ana kadrosuna kalmayı başaran bayan yarışmacıları arasında yer aldı. İlk eleme turundan sonra düellolarda da başarılı olan yarışmacı daha sonraki mücadele de de başarılı olarak ilk 16 yarışmacı arasına kalmaya başardı. 

Masterchef Türkiye Fatma Polat Kimdir?

Masterchef Türkiye Fatma Polat Yarışmaya İstanbul ilinden katılıyor. Fatma Polat aslen Sivas’lı olup şimdilerde  38 yaşın içindedir. Hobileri arasında spor yapmak olan yarışmacının en sevdiği spor ise   boks. Yarışmanın bu seneki bayan yarışmacıları arasında yer alan Fatma Polat iki çocuk annesidir. 17,13 ve 11 yaşında 3 çocuğu vardır. 

MasterChef Fatma Polat eğitimlerini  psikoloji ve sosyoloji üzerine almıştır. Bunun yanı sıra aile danışmanlığı da yapan yarışmacı diksiyonu ile dikkatleri üzerine çeken yarışmacılardan birisi oldu. 

Masterchef Fatma Polat Kariyeri

MasterChef 2021’in 1. turunda kayınvalidesinden öğrendiği Malatya yöresine ait yumurtalı köfte ile yarışmada boy göstermiştir. Şeflerin beğenisini alan yarışmacı üçlü düellolara da katılmaya hak kazanmıştır.

MasterChef Türkiye yarışmasında ilk eleme turunda başarılı bir yemek yaparak üst tura geçmeyi başaran yarışmacı düellolarda ise Begüm Mıçı ve Yusuf Altuntaş ile yarıştı. Jüri üyeleri yarışmacılardan hazırlamaları için  deniz mahsullü pilaki menüsü verdiler. 

3 Yarışmacı yaptıkları aynı deniz usulü pilaki yemeği ile jüri karşısına çıkarak bir üst tura kalmak için ter döktü. Bu düello oyununda Yusuf Altuntaş’ın yemeği en az beğenilen yemek olurken düelloyu kazanarak bir üst tura çıkan ise Fatma Polat oldu. 

Fatma Polat Masterchef yarışmasında ilk 16 yarışmacı arasına kalmak için verdiği mücadelelerden de alnının akı ile çıkarak bu seneki yarışmacılar arasına kalmayı başardı. Masterchef Türkiye Tunahan Ak hakkında detaylara bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler