Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Masterchef Türkiye Tunahan Ak Nereli? Kaç Yaşında

MasterChef  Türkiye Tunahan Ak bu seneki sezonda yarışmanın ana kadrosuna giren isim olmayı başardı. Masterchef Türkiye yarışması hayranları yarışmada ilk 16 arasına kalan Masterchef Tunahan Ak’ın Nereli olduğunu ve yaşını merak ediyor. Masterchef Tunahan Ak kaç yaşında, nereli? Detaylar Haberin devamında…

Sevilerek izlenen Tv 8 ekranlarındaki yarışmada Tunahan Ak ilk turlardaki performansı ve esprileri ile sevilen bir yarışmacı olmayı başarmış birisidir. Yarışmanın ilk turunda jüri üyelerinden iki evet alarak bir üst tura çıkmayı garantileyen genç yarışmacı sonraki turda rakiplerinde iyi yemekler yaparak bir üst tura çıkmayı başardı. 

Masterchef Türkiye Tunahan Ak Kimdir? 

Tunahak Ak Yarışmaya İstanbul ilinden katılıyor. Şimdilerde 19 yaşında olan yarışmacı lise eğitimlerini Aşçılık üzerine almıştır. Aşçıların Başkenti Bolu’da 4 sene yatılı okuyarak aşçılık eğitimleri alan Tunahan Kadıköy İlçesinde bir çikolata lokantasında çalışıyor. 

Masterchef Tunahan Ak Kariyeri 

Tunahan yarışmanın ilk eleme turunda Tatlı patates yatağında bonfile yemeği ile jüri, üyelerinin karşısına çıkmıştı. Tunahan’a  Somer şef  hayır derken diğer jüriler ise evet demiş ve böylelikle yarışmacı bir sonraki tura kalmayı başarmıştı. 

Tunahan Ak  bir sonraki üçlü düelloda ise  Mehmet Şef’in imza yemeği ciğerli taze kabak çorbası yapmıştı. Yarışmada  Azadeh ve Mehmet ile birlikte düello yapan Tunahan en iyi çorbayı yaparak bir üst tura çıkmayı başardı. 

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler