Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Teşkilat Dizisi Çetin Karakterini Hangi Oyuncu Canlandırıyor?

Teşkilat Dizisi Çetin Kıyafetleri
Teşkilat Dizisi Çetin Karakterini Hangi Oyuncu Canlandırıyor?

Teşkilat Dizisi Çetin karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Mustafa Açılan hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Trt ekranlarının sevilen istihbarat dizisi Teşkilat başarılı bir sezonun ardından 14. bölüm ile sezon finali yapmıştı. Yeni sezona da 5 yeni oyuncu ile giriş yapmaya hazırlanan dizide sizlere bir önceki yazımızda Teşkilat Dizisi Roza hakkında güncel bilgiler vermiştik. 

Bu yazımızda sizlere Mustafa Açılan ve canlandıracağı Çetin karakteri hakkında bilgiler vereceğiz. 

Teşkilat Dizisi Çetin Kimdir?

Teşkilat Dizisi Çetin rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Mustafa Açılan İstanbul ilinde 2 Şubat 1987 yılında dünyaya gelmiştir. İşletme alanında eğitimlerini  Kazakistan’da tamamlamıştır. 

Dizi kariyerine ilk olarak 2016 yılında Kanıt: Ateş Üstünde isimli dizi ile başlamıştır. 1.73 boyunda ve 68 kilo ağırlığındadır. Başarılı oyuncu Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Züleyha’nın üvey abisi Veli rolünü canlandırmıştı. Son olarak Akıncı dizisinde komiser rolü ile kameralar karşısına çıkan oyuncu şimdilerde Teşkilat dizisi Çetin rolünde yer alacak.

Çetin karakterinin dizide iyi bir rolde mi yoksa kötü bir rolde mi yer alacağı konusunda şimdilik resmi bir açıklama yapılmadı. Oyuncunun kötü bir rolde ekranlara gelmesi muhtemel bir tahmin. 

Teşkilat Dizisi Çetin Kıyafetleri

Teşkilat Dizisi Çetin dizide son bölüm giydiği kazak, ceket ve kıyafetlerin marka model ve fiyatları kullandığı güneş gözlüğü bileklik gibi aksesuarların marka ve fiyat bilgisi hakkında yorum alanından sorularınızı bekliyoruz. 

Mustafa Açılan Yer Aldığı Diziler

Teşkilat (Çetin, 2021)
Akıncı ( Taşkın Komiser, 2021)
Maria ile Mustafa (Galip, 2020)
Çocuk (2019-2020)
Babamın Günahları (Murat, 2019)
Bir Zamanlar Çukurova (Veli, 2018)
Kanıt: Ateş Üstünde (Ozan, 2016)

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler