Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Üç Kuruş Dizisi Leyla (Aslıhan Malbora) Kıyafetleri

Üç Kuruş Dizisi Leyla (Aslıhan Malbora) Kıyafetleri
Üç Kuruş Dizisi Leyla 
Üç Kuruş Dizisi Leyla karakterini canlandıran Aslıhan Malbora’nın dizide giydiği kıyafet ve elbiseler ile oyuncu hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz..

Üç Kuruş Dizisi Leyla Kimdir?

Show tv ekranlarında yeni sezonda Ay Yapım imzası taşıyan yeni dizi Üç Kuruş oyuncuları yavaş yavaş netleşmeye başladı. Sinan Öztürk’ün yönetmenliğini yaptığı dizide Damla Serim ve Murat Uyurkulak senaryoyu kaleme alan isimler oldu. 
Üç Kuruş Dizisi Kartal karakterinin kardeşi olarak dizide yer alması beklenen Leyla karakterini canlandıran Aslıhan Malbora’nın dizide iyi rolde mi yoksa kötü bir rolde mi yer alacağı ise şimdilik muamma. 

Üç Kuruş Dizisi Leyla (Aslıhan Malbora) Kıyafetleri

Başarılı ve Güzel Oyuncu Aslıhan Malbora’nın Üç Kuruş Dizisi Son Bölümde giyeceği kıyafetler, elbiseler, kazak ve gömleklerim marka model ve fiyatları da hi. şüphesiz oldukça merak edilecektir. 
Üç Kuruş Dizisi Leyla kolyesi, küpesi, bileklikleri, saati, takıları, ayakkabıları, çantası ve diğer aksesuarların marka model ve fiyatları hakkında detaylara bu alandan ulaşabilirsiniz. Aslıhan Malbora’nın kıyafet kombineleri hakkında merak ettiğiniz hususlarda yorum alanından destek alabilirsiniz. 
 
Üç Kuruş Aslıhan Malbora Kimdir? 
Şimdilerde Üç Kuruş Dizisi Leyla rolünü canlandırması beklenen Aslıhan Malbora Afyon ilinde 1 Mart 1995 tarihinde dünyaya gelmiştir.  Akademi 35.5 Sanat Evinde oyunculuk üzerine  eğitimlerine devam etmektedir. 
Daha fazla mesaj

Hamilelerin Kullanabileceği Güneş Kremleri Nelerdir ?

Konuşanlar’da gülmeler efekt mi? Tiktok fenomeni…

Dizi kariyerine Seven Ne Yapmaz isimli dizi ile başlayan oyuncu bu dizi sonrasında Kalbimin Sultanı isimli dizide rol almıştır. Ağlama Anne dizisinde Zeynep rolünü canlandıran güzel oyuncu Herye Sen Dizisinde Ayda karakterine hayat vermiştir. Gel Dese Aşk dizisinde canlandırdığı Derin karakteri sonrasında Üç Kuruş Dizisinde Leyla rolünü canlandırmaya hazırlanmaktadır. 
 
Oynadığı Diziler
Üç Kuruş (Leyla, 2021)
Gel Dese Aşk (Derin, 2020)
Her Yerde Sen (Ayda, 2019)
Ağlama Anne (Zeynep, 2018)
Kalbimin Sultanı (Saliha Sultan, 2018)
Seven Ne Yapmaz (Zeynep, 2017)
Üç Kuruş Dizisi Leyla rolünü canlandıran Aslıhan Malbora hakkında verdiğimiz bilgilerin burada sonuna geldik. Üç Kuruş Dizisinde Çalan Şarkılar ve Dizi Müzikleri için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler