Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Uzak Şehrin Masalı Dizi Kıyafetleri

Uzak Şehrin Masalı Dizisi oyuncu kıyafetleri, elbiseleri ve aksesuarlarının marka model ve fiyatları hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Uzak Şehrin Masalı Dizi Kıyafetleri
Uzak Şehrin Masalı Dizi Kıyafetleri 

Fox ekranlarında yeni sezonda izleyenler ile buluşacak olan dizi kadrosu yavaş yavaş netleşirken dizinin ilk tanıtımı da yayınlandı. Bir Bölümü Kars ilimizde çekilecek olan dizinin ilerleyen bölümlerinin İstanbul ilinde çekileceği tahmin ediliyor. 

Dizide Aslıhan Güner, Barış Kılıç, Timur Acar, Begüm Birgören ve Zeynep Eronat gibi birbirinden başarılı oyuncular yer alırken dizide giyilen kıyafetler ve oyuncuların dizi kombineleri de izleyenlerin merak edeceği hususlar arasında yer almaktadır. 

Uzak Şehrin Masalı Umay (Aslıhan Güner) Kıyafetleri 

Dizide Umay rolünü canlandıran Aslıhan Güner’in giydiği elbise ve kıyafetler ile kazağı, pantolonu ve diğer kıyafetlerinin marka model ve fiyatları ile takacağı takılar hakkında detayları bu alanda bulabilirsiniz. 

Uzak Şehrin Masalı Sonay Kıyafetleri 

Dizide Sonay karakterini canlandıran (Begüm Birgören) in giydiği kıyafet ve elbiseler ile kullandığı takılar, kolyeler, bileklikler, küpeler , çantalar ve diğer aksesuarların marka model ve fiyatları bu alanda yer alacaktır. 

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
1 yorum
  1. Unknown diyor

    5.bölümde Umay ın giydiği baklava desenli hırka nerden acaba?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler