Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Yargı Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Marka ve Fiyatları

Yargı Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Marka ve Fiyatları ile dizi hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Kanal D ekranlarında yeni sezonda ekranlara gelmesi beklenen ve oldukça merak edilen yeni dizisi Yargı dizisinde yer alan oyuncular, karakterler, dizi hakkında detaylar ile Yargı Dizisi Oyuncu Kıyafetleri oldukça merak edilen konular olacaktır. 

CEVAP :Ayçiçeği

Yargı Dizisinde yönetmenlik koltuğunda yer alan isim Ali Bilgin’in  olurken dizinin senaryosunda ise  Sema Ergenekon yer alıyor. Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun başrollerde yer aldığı dizide bir çok oyuncu yer alıyor. 

Yargı Dizisi Oyuncuları

Pınar Deniz, Kaan Urgancıoğlu, Alp Korkmaz, Hüseyin Avni Danyal,Uğur Polat, Mehmet Yılmaz Ak, Zeyno Eracar, Ali Seçkiner Alıcı, Başak Gümülcinelioğlu, Uğur Aslan, Pınar Çağlar Gençtürk, Onur Özaydın, Ece Yüksel, Özlem Çakar, Arda Anarat, Onur Durmaz, Zeynep Atılgan, Beren Nur Karadiş dizide rol alan oyunculardır. 

Yargı Dizisi Oyuncu Kıyafetleri 

Yargı Dizisi Avukat Ceylin Kıyafetleri

Yargı Dizisi Avukat Ceylin Kıyafetleri
Yargı Dizisi Avukat Ceylin Kıyafetleri

Yargı Dizisi Avukat Ceylin Erguvan karakterini canlandıran oyuncu Pınar Deniz’in dizide giydiği elbise, kıyafet, kullandığı çanta, güneş gözlüğü ve takılarının marka model ve fiyatlarını bu bölümde bulabilirsiniz. 

Yargı Avukat Ceylin (Pınar Deniz) ILA markasının Amanda – Sırtı açık siyah elbisesi fiyatı 1850 TL

Pınar Deniz’in ilk bölüm çantası Manu marka fiyatı 3950 TL. 

Yargı Dizisi Savcı Ilgaz Kıyafetleri 

Yargı Dizisi Savcı Ilgaz Kaya’nın dizide giyeceği takım elbiseler, kabanlar, ayakkabılar, Gömlekler, kol düğmeleri, kıravatlar, takacağı saatlerin marka model ve fiyatları da bir diğer merak edilen detay olacaktır. 

Yargı Dizisi Gül Kıyafetleri 

Yargı dizisinde Zeyno Eracar Gül Erguvan karakteri ile dizide yer alan isim olurken oyuncunun giydiği dizi kıyafet ve kombineleri de bayan izleyenler tarafından ilgi ile takip edilecektir. 

Yargı Dizisi Başak Gümülcinelioğlu Kıyafetleri 

Dizinin bir başka güzel oyuncusu olan Başak Gümülcineoğlu şıklığı ve önceki dizilerinde giydiği elbiseler ile en çok aranana dizi kıyafeti giyen oyuncuları arasında yer almaktadır. Başarılı oyuncunun Yargı Dizisinde giyeceği elbiseler, kıyafetler, ayakkabılar, takılar, kolyeler, küpeler, bileklikler, saat ve çantaların marka model ve fiyatları bu bölümde olacaktır. 

Yargı Dizisi Pınar Çağlar Gençtürk Kıyafetleri 

Dizide yer alan bir başka güzel oyuncu olan Pınar Çağlar Gençtürk’ün de şıklık içinde dizide yer alacağı ve hemen her bölüm birbirinden şık elbise ve kıyafetler ile dizi kombineleri ile ekranlara geleceğini tahmin ediyoruz. 

Yargı Dizisi Ece Yüksel Kıyafetleri 

Dizide rol alan Ece Yüksel hanımın canlandıracağı karakter hakkında henüz detayı bilgi bulunmuyor. Oyuncunun dizide giyeceği kıyafet ve dizi kombineleri markaları ve fiyatları bu alanda olacaktır. 

Yargı Dizisi Özlem Çakar Kıyafetleri 

Zeynep Atılgan Kıyafetleri 

Beren Nur Karadiş Kıyafetleri Çocuk Oyuncu 

Yargı Dizisi Oyuncu Kıyafetlerinin Marka Model ve Fiyatları ile ilgili olarak merak ettiğiniz detayları yorum alanından (mavi Elbise, 2. Bölüm kravat) gibi detay belirterek sorabilirsiniz. Yargı Dizisinde Çalan Şarkılar ve Dizi Müzikleri için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler