Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Yargı Dizisinde Çalan Şarkılar ve Dizi Müzikleri

Yargı Dizisinde Çalan Şarkılar ve Dizi Müzikleri
Yargı Dizisinde Çalan Şarkılar ve Dizi Müzikleri 

Yargı Dizisinde çalan Cem Adrian tarafından seslendirilen şarkının ismi gül şarkısıdır.

Yargı Dizisi 2. Bölümde Avukat Ceylin'in Dinlediği ve söylediği Dinle Bi Beni Şarkısını  Yüzyüzeyken Konuşuruz seslendirmektedir. Avukat Ceylin kardeşi İncinin öldürüldüğü öğrendikten sonra dinlediği şarkı sözleri. Dinle Beni Bi şarkı sözleri (Sen yokken ne gece ne de gündüz)

Aynalar Şarkısı Yargı Dizisi 3. Bölümde Çalan Şarkıdır. Aynalar Şarkısını Salim Dündar Seslendirmektedir. Söz ve Müziği Metin Eryürek  ait olan Şarkıs 1976 yılında piyasaya çıkmıştır. 


Yargı Dizisi Son Bölümde Çalan Tut Elimi  Şarkısı 

tut elimi buradan gidelim

olmaz demeden dinle beni bi’

rüzgarım söndü, dindi ateşim

ah bebeğim ben hala deliyim

sen yokken ne gece ne de gündüz

ne ay var ne tek bir yıldız

her yer karanlık ve ıssız göremiyorum


Yargı Dizisinde Çalan Şarkılar ve Dizisi Müziklerinin sözleri ve video klipleri ile Yargı Jenerik Dizi Müziği hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Kanal D ekranlarında yeni sezonda izleyenler ile buluşması beklenen Yardı Dizisi oyuncuları yavaş yavaş netleşmeye başladı. Bir Asayiş olayı ile ilgili yürütülen soruşturmada yolları kesişen savcı ve avukatın hikayesi dizide konu edilecek.

Yargı Dizisi başrollerinde sevilen ve başarılı oyuncular Pınar Deniz ile Kaan Urgancıoğlu yer alırken  dizinin yönetmenliğini ise Ali Bilgin’in üstlenmektedir. 

Yargı Dizisinde Son Bölüm Çalan Şarkı ve Dizinin bölümlerinde çalan şarkılar ve dizi müzikleri netleştikçe haberimizde güncellenecektir. 

Yorum Gönder for "Yargı Dizisinde Çalan Şarkılar ve Dizi Müzikleri "