Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Yasak Elma Canan Kıyafetleri ve Kariyeri

Yasak Elma Canan Kimdir
Yasak Elma Canan Kıyafetleri ve Kariyeri 

Yasak Elma Dizisi Canan karakterini canlandıran Yasmin Erbil’in  Yasak Elma Dizisinde giydiği kıyafetler ve kariyeri hakkında detaylı bilgilere haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Fox ekranlarının sevilen dizisi Yasak Elma dizisi oyuncuları kadar dizide giyilen kıyafet elbiseler ile adından söz ettiren dizilerden birisidir. Yasak Elma dizisi her bölümde oyuncular adeta şıklık yarışındalar. Peki Diziye yeni sezonda katılan Mehmegt Ali Erbil’in kızı Yasmin Erbil Kimdir? Dizide hangi kıyafetleri ve kombineleri giyecek.

Yasak Elma Dizisi Canan Kimdir?

Yasak Elma Dizisi Canan karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Yasmin Erbil 2 Aralık 1995 yılında dünyaya gelmiştir. Mehmet Ali Erbil’in kızı olan oyuncu dizide Kumru’nun arkadaşı olarak yer alacaktır. Yasmin Erbil’in annesi Nergis Kumbasar’dır.

Güzel oyuncu Saint Benoit Fransız Kız Lisesi mezunudur.  “Dünyanın En Güzel Kokusu 2” sinema filmi ile kariyerine başlamıştır. Daha sonra  “Mutluluk Zamanı” isimli filmde rol almıştır. Yasak Elma dizisi oyuncunun ilk rol alacağı dizidir. 

Yasak Elma Canan Kıyafet ve Elbiseleri 

Dizide rol alan bayan ve erkek oyuncuların hemen her bölümde 3-4 er ayrı elbise ve kıyafetler ile dizide yer aldığı geçtiğimiz sezonlarda görülmüştü. Bu sezonda Yasak Elma Dizisi Oyuncu kıyafetleri ile gündem olmaya devam edecek.

Yasak Elma Dizisi Canan’ın son bölüm giydiği kıyafetler ve elbiselerin marka model ve fiyatları hakkında merak ettiklerinizi yorum alanından sorabilirsiniz. Yasak elma Dizisi Canan aksesuarları ve küpesi ile kolye ve ayakkabılarının markası ve fiyatı hakkında detayları bu bölümde bulabilirsiniz. 

Yasmin Erbil Dizileri ve Filmleri

Dünyanın En Güzel Kokusu 2 (Bade) – 2017
Mutluluk Zamanı – 2017
Uykusuzlar Kulubü – 2019
Yasak Elma (Canan) – 2021

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler