Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Yemin Dizisi Gülperi Karakterini Kim Canlandırıyor?

Yemin Dizisi Gülperi Kimdir? Gerçek Adı, Oynadığı Diziler ve oyuncu hakkında tüm detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Yemin Dizisi Gülperi
Yemin Dizisi Gülperi Kimdir? 

Yemin Dizisi Gülperi Kimdir? 

Yemin Dizisi Gülperi karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Setenay Süer 1995 yılında dünyaya gelmiştir. Aslen Kütahyalı olan oyuncuyu Kuaförüm Sensin yarışmasında izleyenler ilk olarak tanıdı. 

Avcılık ve Yaban Hayatı konularında eğitim almıştır. Orman Mühendisliği okuyan oyuncu Setenay Süer daha önce Deli Gönül, Ufak Tefek Cinayetler, Mehmet Bir Cihan Fatihi dizilerinin yanı sıra Kayhan filminde rol aldı. 

Yemin dizisinde Gülperi karakteri ile başrollerde yer alması beklenen Setenay Süer dizide 3. kadın başrol oyuncusu olacak. Dizide Özge Yağız ve Cansu Tuman’dan sonra yeni kadın başrol oyuncusu Setenay Süer oldu. 

Yemin Dizisi Gülperi Elbiseleri

Yemin dizisinde Gülperi rolü ile dizide yer alacak olan Setenay Süer’in dizide giydiği kıyafet ve elbiseler, kullandığı aksesuarları ve takıları bu konumuzda sizlerle paylaşacağız. 

Gülperi rolünü canlandıran Setenay Süer’in taktığı saat, kolye ve bilekliği, küpeleri  ve çantası gibi aksesuarların marka model ve fiyat bilgileri hakkında merak ettiklerinizi yorum alanından sorabilir ve bu konumuzda bulabilirsiniz. 

Yemin Dizisi Gülperi karakterini canlandıran Setenay Süer hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Oyuncu ve canlandırdığı Gülperi karakteri hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. 

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 2]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler