Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Aziz Dizisi Oyuncu Kadrosunda Kimler Var? Dizinin Konusu

Aziz Dizisi Oyuncu Kadrosunda Kimler Var? Dizinin Konusu
Aziz Dizisi Oyuncu Kadrosu

Yeni sezonda Show tv ekranlarında yayınlanacak olan Aziz Dizisi Oyuncu Kadrosu, Yapımcı ve Yönetmeni, Aziz Dizisi Konusu ve diğer detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 
Azizi Dizisi Yapımcısı 
O3 Medya-Saner Ayar
Azizi Dizisi Yönetmeni
Recai Karagöz
Aziz Dizisi Senaristi
Eda Tezcan
Aziz Dizisi Oyuncu Kadrosu 
Murat Yıldırım, 
Damla Sönmez, 
Simay Barlas, 
Ahmet Mümtaz Taylan, 
Fırat Tanış,
Güven Murat Akpınar,
Eren Hacısalihoğlu,
Suzan Kardeş, 
Ayten Soykök,
Elif Sönmez 
Füsun Demirel
Meral Çetinkaya
Cenan Çamyurdu,
Baran Akbulut,
Daha fazla mesaj
Haydar Köyel,
Berkay Akın, 
Mehmet Avdan, 
Özgür Onan, 
İmren Şengel
Aziz Dizisi Konusu
Her şeyini kaybeden bir adamın hayata tekrar baştan başlayarak yeniden ayağa kalması, halkını tekrardan özgürlüğe kavuştururken kendisini ve aşkını bulmasını konu edilmektedir. 

Aziz Dizisi Aziz Kimdir? 

Antakya’da Halı üreticisi olan Payidar ailesinin oğludur. Zengin bir aileden geldiği için oldukça varlıklı ve rahat bir hayat sürmektedir. Dizide Aziz Payidar karakterini Murat Yıldırım canlandırmaktadır. Başarılı oyuncu son olarak Ramo dizisinde başrol oynamıştır. Milyoner Olmak İster isimli yarışma programını da bir dönem sunan başarılı oyuncu Aziz dizisi başrollerinde yer alan isimdir. 

Azizi Dizisi Pierre Kimdir?

Dizide Fransız Delegesi Pierre  karakterini canlandıran oyuncunun gerek adı Fırat Tanış’tır. Fransız Delegesi rolüyle dizi de yer alacak ve oğlu Teğmen Andre Aziz tarafından öldürülecektir. 
Dizide Pierre rolü ile izleyeceğimiz Fırat Tanış 5 Mayıs 1975 yılında dünyaya gelmiştir. Arıza Dizisinde en son rol alan oyuncunun yeni dizisi Aziz oldu.

Aziz Dizisi Dilbura Kimdir?

Dizide Dilruba rolünü  (Damla Sönmez) canlandırmaktadır. Amcasının oğlu ile nişanlıdır. 

Aziz Dizisi Galip Payidar Kimdir?

Dizide Dilbura’nın amcası Galip karakterini canlandıran (Ahmet Mümtaz Taylan) aynı zamanda  Adem karakterinin de babasıdır. 
Ahmet Mümtaz Taylan 12 Eylül 1985 yılında dünyaya gelmiştir. Tiyatro üzerine eğitimlerini Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarında tamamlamıştır. Son olarak Arıza dizisinde rol almıştır. 

Aziz Dizisi Adem Kimdir?

Dizide Dilbura ile nişanlı olan Adem rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı (Güven Murat Akpınar) dır. Galip Payidar’ın oğludur. 
Aziz Dizisi Adem karakterini canlandıran Güven Murat Akpınar Ardahan 25 Kasım 1988 doğumludur. Tiyatro üzerine eğitimlerini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarında tamamlamıştır. Son olarak Yeni Hayat dizisinde rol almıştır. 

Azizi Dizisi Efnan Kimdir?

Dizide Efnan karakterini Simay Barlas canlandırmaktadır. Kendi halinde bir köylü kızıdır. Memleketinden iki yıl uzak kalmak zorunda kalan Aziz tekrar döndüğünde Efnan ile tanışır. Aralarında Duygusal bir yakınlaşa olunca Aziz Efnan ve Dilbura arasında kalacaktır.  
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler