Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Widget HTML #1

Baht Oyunu Dizisi Avukat Turgut Kimdir? Gerçek Adı

Baht Oyunu Avukat Turgut
Baht Oyunu Dizisi Turgut

Baht Oyunu Dizisi Avukat Turgut Karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı ve kariyeri hakkında ki detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Baht Oyunu dizisine 15. bölümde dahil olması beklenen Avukat Turgut rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Tuan Tunalı İstanbul ilinde 2 Aralık 1983 tarihinde dünyaya gelmiştir. Eğitimlerini Yeditepe Üniversitesi Radyo Sinema ve Televizyon Bölümü’nde tamamlamıştır. Sinema Bölümü üzerine MBA okulunda yüksek lisans yapmıştır. 

Şimdilerde Baht oyunu dizisi Avukat Turgut karakteri ile ekranlara gelen Tuan Tunalı dizi kariyerine Deniz Yıldızı dizisi ile başlamıştır. 

Bu dizi sonrasında Babamın Günahları dizisinde rol alan oyuncu Yasak Elma dizisinde Mete rolünü canlandırmıştır. Erkenci Kuş dizisinde Metin rolü ile ekranlara gelen Tuan Tunalı son olarak Kefaret dizisinde rol almıştır. Oyuncunun rol aldığı diğer dizi ve projeler ise şunlardır. 
 
Tuan Tunalı Yer Aldığı Diziler
Baht Oyunu (Avukat Turgut, 2021)
Kefaret (2020-2021)

Erkenci Kuş (Metin, 2018-2019)
Yasak Elma (Mete, 2018)
Babamın Günahları (2017)
Deniz Yıldızı (Özgür, 2009-2015)
 
Baht Oyunu Avukat Turgut karakterini canlandıran Tuan Tunalı'nın resmi instagram hesabına @tuantunali kullanıcı ismi ile ulaşabilirsiniz. Oyuncunun dizide giydiği kıyafetlerin marka model ve fiatları ile ilgili yorum alanından sorularınızı sorabilirsiniz. 

Yorum Gönder for "Baht Oyunu Dizisi Avukat Turgut Kimdir? Gerçek Adı "