Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı Antuan Kimdir?

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı Antuan Kimdir?
Barbaroslar Dizisi Antuan Kimdir?

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı Antuan Karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı ve kariyeri Antuan karakterinin tarihteki yeri ve önemi hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Trt 1 ekranlarında yeni sezonda izleyenler ile buluşacak olan Barbaroslar dizisi oyuncu kadrosu netleşti. Dizide Akdeniz Sularında Dehşet Yaratan Antuan karakteri ise izleyenler tarafından oldukça merak edilecek bir oyuncu olacak. Peki Kimdir? Bu Antuan tarihte yaşamış mıdır? 

Barbaroslar Dizisi Antuan Kimdir?

Barbaroslar Dizisi Antuan karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Devrim Evin 12 Kasım 1978 tarihinde dünyaya gelmiştir. Sinema, film ve tiyatro oyuncusudur. Oyunculuk üzerine eğitimlerini  Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarında tamamlamıştır. 

👋👋 Barbaroslar İsabel Kimdir? Tıkla Öğren

Eskişehir ve Adana Şehir Tiyatrolarında sahne aldı. Dizi kariyerine 199 yılında Bizim Dershane isimli dizi ile başlamıştır. Son olarak Her Sevda Bir Veda ve Yunus Emre isimli dizilerde rol almıştır. 

Oyuncunun rol aldığı diğer diziler ise şunlardır. 2012 yılında vizyona girmiş olan Fetih 1453 sinema filminde Fatih Sultan Mehmet karakterini canlandırmıştır. 

 2014 Yunus Emre : Aşkın Sesi – Yunus Emre

2014 Her Sevda Bir Veda

2012 Fetih 1453 – Fatih Sultan Mehmet

2007 Doktorlar

2007 Suç Dosyası

2005 Kale İçi – Sipsi

2005 İki Arada Aşk

1999 Bizim Dershane

Barbaroslar Dizisi Antuan Tarihte Var mı?

Antuan karakterinin tarihi bi kişilik mi yoksa senaryo gereği yaratılmış bir karakter mi olduğu dizi hayranlarının bir diğer merak ettiği konudur. Sent Antuan Kilisesi olarak google aramalarında sonuçlara ulaşabilirsiniz. Tahminlerimize göre senaryo gereği oluşturulmuş bir karakter olabilir.

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler