Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı Despina Kimdir?

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı Despina Kimdir?
Barbaroslar Dizisi Despina Hatun Kimdir?

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı Dizisi Despina karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı, kariyeri, yaşı, ve Tarihteki yeri ve önemi hakkındaki detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Yeni sezon dizilerinden olan ve kısa bir süre sonra başlayacak olan dizide yer alan karakterler hakkında bilgiler vermeye devam ediyoruz. Bir önceki yazımızda sizlere Barbaroslar Antuan hakkında bilgiler vermiştik. Şimdi ise sizlere Barbaroslar Despina ile ilgili detaylardan bahsedeceğiz. 

Barbaroslar Dizisi Despina Kimdir?

Barbaroslar Despina Hatun karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Gülcan Arslan dizide Gözü kara ve bir o kadar da cesur birisi olarak yer alacak. Gülcan Arslan Sakarya ilinin Karasu ilçesinde 1 Mayıs 1986 yılında dünyaya gelmiştir. Boğa Burcu olan oyuncu 1.72 metre boyunda ve 57 kilo ağırlığındadır. 
Oyunculuk üzerine eğitimlerini Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde tamamlamıştır.  Kariyerine  TRT’ ekranlarında yayınlanan ‘Sardunya Sokak’ isimli dizi ile başlamış ve bu dizide Canan karakterini canlandırmıştır. 
Bir çok projede yer alan Gülcan Arslan tarihi dizilerden olan Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Fahriye Sultan rolünü canlandırmıştı. Son olarak Zengin ve Yoksul isimli dizide rol alan oyuncunun diğer projeleri ise şunlardır. 
2019 – Zengin ve Yoksul 
2017 – Ölene Kadar 
2015 – Muhteşem Yüzyıl Kösem 
2015 – Nizama Adanmış Ruhlar 
2014 – Günahkar 
2013 – Arka Sokaklar
2011 – Bir Çocuk Sevdim 
2011 – Her Şeye Rağmen 
2011 – Entelköy Efeköy’e Karşı 
2009 – Kahramanlar 
2008 – Gurbet Kuşları 
2008 – Sınıf 
2008 – Hepimiz Birimiz İçin 
2007 – Sardunya Sokak 

Barbaroslar Despine Hatun Tarihte Yaşamış Mı? 

Dizide yer alan Despina karakterinin tarihte yaşayan karakterlerden mi yoksa senaryo gereği oluşturulmuş bir karakter mi olduğu konusunda yaptığımız araştırmalarda şu bilgilere ulaştık.
Despina Hatun,  Trabzon İmparatoru IV. İoannis’in kızı, Akkoyunlu hükümdarı Uzun Hasan’ın eşi, Safevî Devleti hükümdarı Şah İsmail’in annesi Alemşah Halime Begüm’ün annesi.
👋👋 Barbaroslar Zeynep hakkında detaylar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler