Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı Pietro Kimdir?

Barbaroslar Pietro Kimdir?
Barbaroslar Dizisi Pietro Kimdir? 

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı Pietro Karakterini canlandıran oyuncu ve Pietro  karakterinin tarihteki yeri ve önemi hakkındaki detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Barbaroslar Dizisi Pietro Kimdir? 

Papa’nın Akdeniz’e Deniz Yolu ile uzanana eli olarak tanıtımı yapılan Pietro karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Yiğit Özşener İzmir ilinin Karşıyaka İlçesinde 6 Nisan 1972 tarihinde dünyaya gelmiştir. 
Dizi ve Sinema oyuncusu olan Yiğit Özşener bir çok projede yer almıştır. Oyunculuğun yanı sıra seslendirme de yapmaktadır. 1.75 metre boyunda, 67 kilo ağırlığında olan oyuncu  Koç burcudur.
Şimdilerde Barbaroslar Dizisi Pietro rolü ile Trt ekranlarında izleyenlerin karşısına çıkmaya hazırlanan oyuncu son olarak Ramo dizisinde Yavuz karakterini canlandırmıştı. Oyuncunun rol aldığı dizi ve filmler arasında Bozkır, Kaybedenler Kulübü, Ezel , Güneşi Gördüm gibi projeler yer almaktadır. 
Tarihte Pietro Karakteri Var mıdır? 
Barbaroslar dizisi Pietro karakterinin tarihi kaynaklarda yaşayıp yaşamadığı hakkında yaptığımız araştırmalarda her hangi bir bilgiye rastlayamadık. Tahminlerimize göre senaryo gereği oluşturulmuş hayali bir karakterdir. 
Barbaroslar Pietro hakkında verdiğimiz bilgilerin burada sonuna geldik.              💥Barbaroslar Dizisi İlyas Reis💥 hakkında detaylar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler