Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Bir Başka Güzel Yarışması Dilşah Kimdir?

Bir Başka Güzel Yarışması Dilşah Kimdir?
Bir Başka Güzel Yarışması Dilşah Kimdir? 

Bir Başka Güzel Yarışmasında yarışmacı olarak yer alan Dilşah Gülşah Çelik hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Hafta içi her gün saat 13.00’te Show TV’de yayınlanan yarışma programında Modacı Raşit Bağzıbağlı, şarkıcı Emina Jahoviç ve iş kadını Bige Daruga Çalışkan’ın jüride yer alıyor. Sunuculuğunu Esra Eron’un yaptığı 1 Başka Güzel yarışmacısı Dilşah ise oldukça merak edilen yarışmacılardan birisi oldu. 

Bir Başka Güzel Yarışması Dilşah Kimdir? 

Yarışmaya Diyarbakırdan katılan Dilşah 26 yaşında. İstanbul ve Diyarbakırda yaşamaktadır. Model danslar üzerine eğitmenlik yapıyor. 
Güzel ve tarzlı olduğunu düşündüğü için yarışmaya katıldığını ifade ediyor. Üzerine giydiği kıyafetlerin kendisine yakıştığı taktirde onun için moda olduğunu belirtiyor. Kendisini Çılfın, Özgüvenli ve Merhametli olarak tanımlıyor. 
Yarışmanın son bölümünde düelloda yenilince gözyaşlarına hakim olamayan Dilşah hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Yarışmanın Azebaycanlı Güzeli Melika hakkında detaylar için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler