Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Bir Başka Güzel Yarışması Melika Kimdir?

Sir Başka Güzel Yarışması Melika Kimdir?
Sir Başka Güzel Melika Kimdir? 
Show Tv ekranlarında yayınlanan  Bir Başka Güzel isimli moda yarışmasında yarışan yarışmacılardan olan Melika Farahani hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 
Hafta içi her gün saat 13.00’te Show TV’de yayınlanan yarışma programında Modacı Raşit Bağzıbağlı, şarkıcı Emina Jahoviç ve iş kadını Bige Daruga Çalışkan’ın jüride yer alıyor. Sunuculuğunu Esra Eron’un yaptığı 1 Başka Güzel yarışmacısı Melika Farahani ise oldukça merak edilen yarışmacılardan birisi oldu. 

Bir Başka Güzel Melika Kimdir? 

Melika Farahani isimli yarışmacı 24 yaşında olup Azerbaycan doğumludur. 1.74 boyunda ve 60 kilo ağırlığında olan güvel yarışmacı  36-38 bedendir. İstanbul’da yaşamını sürdüren yarışmacının mesleği ise sunuculuktur. melika.bbg kullanıcı ismi ile instagram adresine ulaşabilirsiniz. Bir Başka Güzel Tüm Yarışmacılar İçin Tıkla…
Melika Farahani 5 yıldır İstanbul ilinde yaşamaktadır. Medya sektöründe sunuculuk yapan Azerbaycanlı yarışmacının hobileri arasında at binmek ve yüzme sporu yer alıyor. Modaya son derece ilgi duyduğunu bu sebeple de yarışmaya katıldığını ifade ediyor. 
Daha fazla mesaj

Hamilelerin Kullanabileceği Güneş Kremleri Nelerdir ?

Konuşanlar’da gülmeler efekt mi? Tiktok fenomeni…

Aynaya baktığında kendisini dha yükseklerde gördüğünü ifade eden yarışmacı Melika kendisini üç kelime ile tarif ediyor. Duygusal, Güçlü ve Yarışıcı..Rakiplerine ise hiç uğraşmamalarını kendisinin en iyi olduğunu söylüyor. 

Bir Başka Güzel Melika Kıyafetleri 
Yarışmanın Azerbaycanlı güzeli Melika’nın kıyafetleri ve elbiseleri marka model ve fiyatları da izleyenler tarafından oldukça merak edildi. Yorum alanından Melika’nın elbise ve kıyafet kombineleri hakkanda merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. 
 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler