Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Camdaki Kız Dizisi 11. Bölüm Vip İzle

Camdaki Kız Dizisi dün akşam yayınlanan bölüm ile 9. bölümü geride bıraktı. Yeni sezana başlayan Camdaki Kız Dizisi 9. Bölüm Vip İzlemek için haberin devamını okuyabilirsiniz.

Camdaki Kız dizisi son bölümde Nalan’ı artık annesi gerdek işi için iyiden iyiye sıkmaya başlamıştır. O kadar ileri giderki ona ve kocasına macun gönderir. Nalan ise kocasına macunu nasıl yedireceğini bilemez ancak kocası durumu anlar ve torun için bastırıyorlar diyerek macunun tadına bakarlar. 

O iş olmayınca annesi artık son kozunu oynar ve perdeşe açık bırakmasını ister. Karşı apartmandan onu dürbün ile izler. Apartmandan o ayşagıdan ise Muzo onları izler. 

Camdaki Kız 9. Bölümde defile sahnesine geceye damga vuran sahnelerden birisi olmuştur. Görümcesi Nalan’a Cano’ya inat bir ev parasına elbise alır. Bu duyan kayınpeder neredeyse kalp krizi geçiriyordur. Toka’nun ise annesi felç geçirir. Hastaneden onu ararlar ancak annem öldü benim diyerek gitmeyi reddeder. 

Camdaki Kız Son Bölüm – 11.Bölüm full izle

İzleme Linki

Camdaki Kız 12. Bölüm Fragmanı Vip İzle 


Muzo, Nalan ve Sedat’ı gözetleyen Feride’yi yakalar. Feride’nin aklı ise kızındadır. Öte yandan Nalan aile içerisinde zor bir durumda kalır. Ne yapacağını bilemeyen Nalan annesini arar. Ancak Feride’den hiç ummadığı bir söz duyacaktır.

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler