Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Camdaki Kız Dizisi Cana’nın Kocası Kimdir? Alp Karakteri

Camdaki Kız Dizisi Cana'nın Kocası Kimdir? Alp Karakteri
Camdaki Kız Cana’nın Kocası Alp 


Camdaki Kız dizisi Cana’nın kocası Alp karakterini canlandıran oyuncu hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Kanal D ekranlarında Perşembe akşamları yayınlanan Camdaki Kız Dizisi son bölümde Hande Ataizi’nin hayat verdiği  Cana karakteri ile Nalan’ın kocası arasındaki ilişkiyi cep telefonuna gelen bir mesaj ile öğrenen Cana’nın Kocası  Alp Cana’yı evden kovar.

Evden kovmakla da kalmayan Alp Cana’nın çocuklarla görüşmesini de yasaklar. Çocukların bakıcısına Cana’nın onlarla görüşmesini yasakladığını söyleyen Alp karakteri ise dizi hayranları tarafından oldukça merak edilir. 

Camdaki Kız Alp Kimdir? Cana’nın Kocası 

Camdaki Kız dizisi Cana’nın kocası Alp karakterini Tolga Çıklaçiftçi canlandırmaktadır. Tolga Çıklaçiftçi Başkent Ankara’da 1 Ocak 1976 yılında dünyaya gelmiştir. Eğitimlerini  İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliğinde tamamlamıştır. Aynı bölümde yüksek lisans yapmıştır. 

Şimdilerde Camdaki Kız Alp rolü ile ekranlara gelen oyuncu Oyunculuk üzerine eğitimlerini 3MOTA Ümit Çırak Modern Oyunculuk Teknikleri Atölyesi’nde tamamlamıştır. Arka Sokaklar, Söz, Diriliş Ertuğrul gibi dizilerde rol alan oyuncunun yer aldığı projeler ise şunlardır. 

Söz,

Diriliş Ertuğrul,

Karayazı,

Aşk Laftan Anlamaz,

Hayat Bazen Tatlıdır,

Seni Bana Yazmışlar,

Gönülçelen,

Şenyuva,


Akasya Durağı,

Arka Sokaklar

Kara Yazı

Kocan Kadar Konuş – Diriliş

Perdesiz Sahneler

Celal ile Ceren 

Kako si?

Camdaki Kız Cana’nın Kocası Alp hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Camdaki Kız Dizisi Selen hakkında detaylara bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.