Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

El Kızı Dizisi Ali Kimdir? Ekremin Torunu

El Kızı Dizisi Ali Kimdir? Ekremin Torunu
El Kızı EkreminTorunu Ali Kimdir? 
Fox tv ekranlarında yeni sezon dizileri arasında yer alan El Kızı Dizisinde Ezo’ya aşık olan Ekrem’in torunu Al DEMİR karakteri ve bu karakteri canlandıran Münir Can Cindorum hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

El Kızı Dizisi Ali Kimdir? 

Dizide Ekremin torunu olurak yer alan Ali Demir aynı zamanda şirketin de ortaklarından birisidir. Ezo’nun dedesi ile Ali’nin dedesi çok eski dosttur.
Ali ve Ezo’nun çocuklukları birlikte geçmiş ve beraber büyümüşlerdir. Ali zaman ilerledikçe ona karşı olan hisleri de arkadaşlığın ötesine geçirmiş ve duyguları değişmiştir. 
Ali’nin bu duyguları tek taraflıdır. Ezo onu halen bir arkadaş ve dost gibi görmektedir. 
El Kızı Ali karakteri mert ve sözünün eri bir karakterdir. Ezo’yu zaman zaman kıskandığında biraz hırçınlaşmaktadır. Onu kazanmak için çok uğraşsada ısrarları EzoX’yu ondan iyice uzaklaştıracaktır
Daha fazla mesaj

Hamilelerin Kullanabileceği Güneş Kremleri Nelerdir ?

Konuşanlar’da gülmeler efekt mi? Tiktok fenomeni…

El Kızı Ali Gerçek Adı Nedir? 

Dizide Ali DEMİR karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Münir Can CİNDORUK’tur. Adana ilinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. 
Tiyatro üzerine eğitimlerini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarında tamamlamıştır. Sadakatsiz dizisinin başrol oyuncusu Caner Cindoruk’un kardeşidir. 
Şimdilerde El Kızı dizisinde Ali DEmir karakterini canlandırmaya hazırlanan Münir Can Cindoruk dizi kariyerine 2011 yılında Kolej Günlüğü isimli dizi ile başlamıştır.
Aynı yıl İnsan Aldandı dizisinde rol alan oyuncu bir yıl sonra Babalar ve Evlatlar isimli dizide rol almıştır. Not Defteri ve son olarak Dayan Yüreğim isimli dizelerde oynamıştır.
El Kızı dizisi Ali karakterini canlandıran oyuncu Münir Can CİNDORUK hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. El Kızı Dizisi Aslı hakkında detaylara bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler