Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

El Kızı Dizisi Aslı Yaman Karakterini Bakın Hangi Oyuncu Canlandırıyor.

El Kızı Dizisi Aslı Yaman rolünü canlandıran Pelinsu Çileli hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz…
El Kızı Harun’un Gizli Aşkı Aslı Kimdir?
El Kızı dizisinde Aslı Yaman karakteri dizinin ana karakteri olan Harun’un gizli aşkıdır.  Kimsenin bilmediği gizli bir aşktır bu. Kocası hapiste ve oldukça belalı bir adamdır. 

El Kızı Dizisi Aslı Kimdir?

Dizide Aslı karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı  Pelinsu Çileli İzmir ilinde 1997 yılında dünyaya gelmiştir. Anadolu Üniversitesi mezunudur. Tiyatro eğitimlerini Haldun Dormen ve Göksel Kortay Sahne Tozu Tiyatrosu’nda tamamlamıştır. 
Dizi kariyerine Ağlama Anne isimli dizisi ile başlamıştır. Sn olarak sevilen yaz dizisi Ada Masalında oynamıştır.  Oyuncunun resmi ınstagram hesabına  @pelinsucileli kullanıcı ismi ile ulaşabilirsiniz. 
Daha fazla mesaj
 
Pelinsu Çileli Yer Aldığı Diziler
2018 – 2019 Ağlama Anne 
2021 Ada Masalı 
2021 El Kızı 
 
El Kızı Dizisi Aslı – Pelinsu Çileli Kıyafetleri
El Kızı dizisinde rol alan Pelinsu Çileli’nin dizinin son bölümlerinde giydiği elbiseler, etekler, ceketler, takımlar,  pantolonlar, kazaklar, ayakkabıların marka model ve fiyat bilgileri hakkında bu bölümden detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. 
El Kızı dizisi Aslı rolünü canlandıran Pelinsu Çileli hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. El Kızı Dizisi Seher hakkında detaylar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler