Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Emanet Dizisi İzleyici Yorumları ve Tahminleri

Kanal 7 ekranlarında kısa bir süre sonra başlayacak olan Emanet Dizisi İzleyici Yorumları ve Tahminleri dizi hayranlarının çok merak ettiği konular arasında yer almaktadır. 
Günlük dizilerde ön planda olan Kanal 7 ekranlarında Adını Sen Koy ve Yemin dizileri ile başarılı işlere imza atan Karamel Film yeni bir dizi olan Emanet ile ekranlarda olacak. Bu sene yeni sezonda ekranlara gelmesi beklenen Emanet dizisi imdiden oldukça merak ediliyor. Emanet dizisi başlama tarihi covit 19 sebebi ile biraz ertelenmişe benziyor. 

Emanet Dizisi İzleyici Yorumları ve Tahminleri 

Emanet dizisi başarılı oyuncu kadrosu ile birlikte etkili ve sürükleyici konusu ile izleyenlerin merak içinde beklediği yapımlar arasında yer almaktadır. 
Duygusal ve dramatik sahnelerin bol bol ekranlara geleceği dizide aşk kıskançlık ve entrika da dizinin olmazsa olmazlarından olacaktır. Yemin dizisinden Emir’in kardeşi olarak tanıdığımız Suna karakterini canlandıran  Sıla Tükoğlu ise dizide ana karakterlerden birisi olacaktır.  
Daha fazla mesaj

En Hamarat Benim 20 Haziran 2022 Puanları (Ceylan) |…

Bez ve Mama Yardımı Başvurusu E-Devlet (2022)

Emanet dizisi oyuncularına göz attığımızda Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Rüzgar Özkan, Melih Özkaya, Rüya Coriç, Hilal Yıldız, Volkan Yıldırım, Aylin Veziroğlu, Osman Aydın ve Derya Oğuz Ertün gibi isimlerin yer aldığını görebiliriz. 
Emanet Dizisi İzleyici Yorumları ve Tahminleri
Emanet Dizisi İzleyici Yorumları ve Tahminleri 

Emanet Dizisi İzleyici Yorumları ve Tahminleri ile ilgili düşünce ve yorumlarınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Emanet dizisinde çalan şarkılar ve dizi müzikleri ile dizi özetleri ve analizleri hakkında fikirlerinizi bekliyoruz. Emanet Dizisinde rol alan Volkan Yıldırım hakkında bilgilere bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 2]
6 Yorumlar
 1. Unknown diyor

  Film iyice zıvanadan çıktı sıkıcı olmaya başladı izlenmez artık,

  Seher dünyadan haberi olmayan ruh modunda,

  İkbal dünyanın en büyük mafyası modunda

  Yaman güya kudretli ancak evinde dönem bunca dolaptan haberi bile yok

 2. Kader diyor

  dizinizin bie izleyicisiyim.. ibo nun karanfile olan askı bizi bizdenalıyor… Cok basarılı buluyorum.. ibo kendisini bir sorgulasa .. karamı sevdam.. yoksa karayamı sevam.. diye.. bizleride düşündürse..

  1. Magdur Mithat diyor

   Insanlarla alaymi ediyorsunuz. Bu nasıl mantık. Hayatin akışına uymayacak replik ve diyaloglar. Istediginde yerin dibine bile gitmiş adamı bulacak kadar etkili, ancak evinde bir mal. Aynı şekilde komserler. Görevde kül yutmaz. Ama yaşamda ecus bücüş. Son konu buradakilerin ailesi birer hain. Can düşmanı. Ama çevresindekiler melek! Oĺacak ismi?

 3. Unknown diyor

  Seher,artik bahcivan kulubesinde kalsin,Sosyal hizmetlerden gelecekleri zaman konu mankeni gibi konakta bulunur.Yaman da konaga yakışır biriyle evlensin.Surekli Yaman'a akıl veren ağdalı,uzun cümlelerinden çok sıkıldım.

 4. Unknown diyor

  Artik Canan Hanimin ysotigi kotulukler ortya ciksin Bizlerin moreli sifira duşüyor yeter yeter Canan Hanim yeter artik evlatlarina yaptigin kotuluklere bi son ver

  1. Elife genc diyor

   Bu ikinçi kez dir, diziyi bırakıyorum cok saçma konularla seyircileri bıktırıyorsunuz kötü karekterleri o kadar, saçma ve yaman karekterini cok bozdunuz şimdide Seher karekterini aptalca bozuyorsunuz bu son bölüm den sonra bakmam aya karar verdim. Sırf Yaman ve Seheri cok yakışdırdım içi severek seyrediyordum şimdi, konu bulamadınız için abtalça bir teklife ayırıyorsunuz bu cok sinir bozucu ve inandırıcılığnıda kaybediyor

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler