Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Emanet Dizisi Yaman Gerçek Adı Yaşı Boyu Sevgilisi

Emanet Dizisi Yaman Kim?
Emanet Dizisi Yaman Gerçek Adı Yaşı Boyu Sevgilisi dizi hayranları tarafından oldukça merak edilen konular arasındadır. Emanet Dizisi Yaman rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Halil İbrahim Ceyhan’dır. Emanet dizisinde Yaman karakteri dizinin ana başrol karakterlerindendir. Kanal 7 ekranlarında kısa bir süre sonra ekranlara gelmesi beklenen Emanet dizisinde yer alan karakterlerden birisi olan Yaman hakkında detaylı bilgileri vipdizi.net farkı ile yazının devamında bulabilirsiniz. 

Emanet Dizisinde Yaman dizinin ana başrol oyuncuları arasında yer almaktadır. Yemin dizisinin devamı gibi olan Emanet dizisinde Yaman  Seher karakteri  (Sıla Türkoğlu) ile baş rollerde olacak. Sıla Türkoğlu Yemin dizisinde Emir’in kardeşi Suna rolünü canlandırmıştı. Emanet Dizisi Yaman ile Seher arasında bakalım nasıl bir senaryo ile konular işlenecek ilerleyen dönemde izleyeceğiz. Şimdi Emanet Yaman karakterini canlandıran Halil İbrahim Ceylan’ı yakından tanıyalım.

Halil İbrahim Ceylan kimdir? Emanet Dizisi Yaman 

Emanet Dizisinde rol alan  Halil İbrahim Ceylan İstanbul ilinde 1986 yılında dünyaya gelmiştir. 2007 yılında  Best model of Turkey yarışmasında derece yapmıştır. Müzik ile de ilgilenen Halil İbrahim Ceylan kendi youtube kanalında şarkılar yayınlamaktadır. Sosyal medyada ve youtube kanalında yayınlandığı şarkılar sonrasında iyice tanınan Ceylan oyunculuk eğitimleri sonrasında Emanet Dizisinde Yaman karakteri Kanal 7 ekranlarında olacak. 

Emanet Dizisi Yaman
Emanet Dizisi Yaman Gerçek Adı Yaşı Boyu Sevgilisi
Daha önce dizi veya sinema filmi tecrübesi bulunmamasına rağmen Emanet Dizisinde Başrol oynayacak olan Halil İbrahim Ceylan dizide Yaman rolü ile Seher ile birlikte büyük bir aşk yaşayacaktır. 

Emanet Dizisi Yaman rolünü canlandıracak olan Halil İbrahim Ceylan günlük dizi Emanet ile ekranların yeni tanınan isimlerinden birisi olacaktır. Günlük dizilerin adresi Kanal 7 Emanet ile yine başarılı bir işe imza atacağa benziyor. Karamel Yapım tarafından yapılan dizide rol alan oyuncular arasında bulunan Emanet Volkan Yıldırım hakkında detayları bağlantıda bulabilirsiniz. 
Halil İbrahim Ceylan kimdir?
Halil İbrahim Ceylan kimdir? Emanet Dizisi Yaman 
Emanet Yaman karakteri hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Oyuncu ve canlandırdığı karakter hakkında düşüncelerinizi yorum bölümünden paylaşabilirsiniz. Emanet Dizisi İzleyici Yorum ve Analizlerine buradan ulaşabilirsiniz. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler