Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisi Güneş Kimdir

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisi Güneş Kimdir
Evlilik Hakkında Her Şey Güneş 

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisi Güneş karakteri hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. Fox ekranlarında ilk bölümü yayınlanan dizide Güneş karakteri oldukça merak edildi. Bu yazımızda sizlere Güneş karakterini canlandıran oyuncu hakkında bilgiler vereceğiz. 

Dizide evlenmek üzere olan Güneş karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı  Tülin Ece hanımdır. 28 Şubat 1991 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunudur.

Dizi kariyerine ilk olarak 2014 yılında yayınlanan ”Yılanların Öcü” dizisi ile  başlamıştır. Bodrum Masalı Dizisinde İpek karakterine hayat veren oyuncu Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Merve’nin gençliğini canlandırmıştır. 

Şimdilerde Evlilik Hakkında Her Şey Dizisinde Güneş karakterine hayat veren Tülin Ece’nin rol aldığı diğer projeler ise şunlardır. 

2021 – Evlilik Hakkında Her Şey 

2019 – Sefirin Kızı (Menekşe) (TV Dizisi)

2017-2018 – Ufak Tefek Cinayetler (Merve’nin gençliği) (TV Dizisi)

2017 – Kırlangıç Fırtınası (İnci) (TV Dizisi)

2016 – Bodrum Masalı (İpek) (TV Dizisi)

2015 – Yaz’ın Öyküsü (Öznur) (TV Dizisi)

2014 – Yılanların Öcü (TV Dizisi)

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisi Oyuncu Kadrosuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Güzel Oyuncu Tülin Ece’nin canlandırdığı Güneş karakterinin dizide giydiği elbiseler ve kıyafetlerin markaları hakkında bilgi isteyen okurlarımız yorum alanından yazabilirler. 

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler