Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gönül Dağı Dizisi Hamdi Kimdir? Minibüsçü Hamdi

Gönül Dağı Minibüsçü Hamdi
Gönül Dağı Dizisi Hamdi Kimdir? Minibüsçü Hamdi  


Trt ekranlarının sevilerek izlenen Gönül Dağı Dizisinde katılan Minibüsçü Hamdi karakteri hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 
Gönül Dağı dizini kadrosuna “Mezarcı İlyas”ın oğlunu canlandıran  “Minibüsçü Hamdi” karakterinin katılması ile birlikte dizi oyuncu kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. 
Burak Haktanır Dizide Hamdi rolünü canlandıracak olan oyuncudur. Dizide rol alan Dolmuşçu Sefer ile birlikte girdikleri  minibüs ihalesini kazanmayı başaran Hamdi, Dizinin geçtiği Gedelli’de dolmuş şoförlüğüne başlar.

Burada minibüsçülüğe başlayan Hamdi’yi kasaba halkı pek benimsemez. Çünkü  Dolmuşçu Sefer kasaba halkı oldukça sevmektedir. Hamdi ise kendisine karşı tavır alan Gedelli halkı ise başa çıkmaya çalışacak.

Gönül Dağı Dizisi Hamdi Kimdir?

Gönül Dağı Dizisi Hamdi karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Burak Haktanır İstanbul ilinde 27 Ekim 1986 tarihinde dünyaya gelmiştir. 

Recep İvedik 3 isimli sinema filmi ile dikkatleri çeken oyuncu son olarak Ya İstiklal Ya Ölüm filminde rol almıştır. Oyuncunun rol aldığı diğer projeler ise şunlardır. 

Ya İstiklal Ya Ölüm-2020
Kimse Bilmez – 2019
Mehmetçik Kut’ül Amare – 2018
Sevda Kuşun Kanadında – 2016
Çırağın Baskını – 2014
Kırıntılar – 2016
Recep İvedik – 2010
Miraç – 2014
Nezih Bir Film – 2017


Gönül Dağı Dizisi Hamdi rolünü canlandıran Burak Haktanır hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Gönül Dağı Doktor Kenan karakteri hakkında bilgiler için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.