Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

İçimizden Biri Dizisi Hanım Kim? Gerçek Adı

İçimizden Biri Dizisi Hanım Kim? Gerçek Adı
İçimizden Biri Dizisi Hanım Kim?

İçimizden Biri Dizisi Hanım karakterini canlandıran oyuncunun Kim olduğu ve gerçek adı hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 
Show tv ekranlarında ilk bölümü ile 12 Eylül Pazar akşamı izleyenler ile buluşan dizide başarılı oyuncu Deniz Cengiz (Hanım) karakteri ile dizide yer alan isim oldu. 
İÇİMİZDEN BİRİ DİZİSİ  HAVVA KİMDİR?
Dizisi Hanım karakteri Havva karakterinin büyük ablası rolündedir. Gürbüz ile evli olan Hanım gösterişli ve giyim kuşamına dikkat eden ve özen gösteren alımlı birisidir. İçten pazarlıklı ve saman altından su yürüten bir tiptir. İçimizden Bir Havva dizi hayranları tarafından oldukça merak edilecek olan karakterlerden birisi olacaktır. 
İçimizden Biri Havva karakterini canlandıran Deniz Cengiz  4 Ağustos 1989 yılında dünyaya gelmiştir. Şimdilerde 32 yaşında olan oyuncu eğitimlerini oyunculuk üzerine İstanbul Kültür Üniversitesinde tamamlamıştır. 
Daha fazla mesaj
Şimdilerde İçimizden Biri Dizisinde Hanım rolünde yer alan oyuncu Deniz Cengiz, sosyal paylaşım ve video izleme sitelerinde yayınladığı video ve skeçler ile keşfedilmiştir. 
Dizi kariyerine Jet Sosyete isimli dizi ile başlayan oyuncu bu dizide  İlayda rolünü oynamıştır. Deliha isimli sinema filminde de rol alan oyuncunun kariyeri kadar dizide giyeceği kıyafetler de oldukça merak edilecektir. 

İçimizden Biri Hanım Kıyafetleri
Dizide Hanım rolü ile ekranlara gelecek olan Deniz Cengiz’in son bölümde giydiği kıyafetler, elbiseler , kazaklar ve kullandığı çantaların marka model ve fiyatları hakkında yorum alanından sorularınızı sorabilirsiniz. 
Dizinin başrol oyuncusu olan ve Havva karakterini canlandıran Özge Yağız’ın Son Bölüm giydiği elbiselerin marka ve modelleri için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler